Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

By Kilian

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• By Kilian

Güzel kokuları olan bir parfüm evi ama sanki serseri mayın hissi veren bir marka benim için Niyeyse o fiyatları hakettiğini düşünmüyorum genel olarak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam koklularınada bayıldığım var ama kutuları çok güzel ya tabi nerdeyse refili ile iki kat fiyat oynuyor. bencede fiyat fazla ama moonlight in heaven - back to black - straight to heaven ve intoxicated güzel kokular ben severek kullanıyorum
    Son Düzenleme Cihan mert; 14-01-17, 10:21. Tarafından yapıldı.

Yorum

straight to heaven çok güzel koku karakteri yok falan diyorlar ama gayet güzel akılda kalıcı bir parfüm. 50 ml refil 500 lira bandında geziyor ve kalıcılık farkedilirlik değerleri çok iyi olan bir kokusuna denk gelmedim. Yani bu parfümü para hesabı kitabı yapmayan insanlar kullansın diyorlar bence

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
        straight to heaven çok güzel koku karakteri yok falan diyorlar ama gayet güzel akılda kalıcı bir parfüm. 50 ml refil 500 lira bandında geziyor ve kalıcılık farkedilirlik değerleri çok iyi olan bir kokusuna denk gelmedim. Yani bu parfümü para hesabı kitabı yapmayan insanlar kullansın diyorlar bence

hocam ben uzay bülent beyden aldığımda 380 gibi bi ödeme yaptım mağazada falan 500 doğrudur ama orda daha uygun düşünen arkadaşlar değerlendirebilir gerçi ben 2 ay oldu alalı şimdiki kur orayıda etkiledimi bilmiyorum ama yinede mağazalardan uygun oluyor. tabi tercih sizlerin.

Yorum

Bu markanın en iyi kokusu bence Single malt ve yakın zamanda forumumuzu da kasıp kavuracak. Özellikle boozy kokulari sevenleri cok sevindirecek. Yurtdışında refill olarak bulursanız, kaçırmayın.

Yorum

Kilianın en iyi yaptığı iş içki temalarını parfümlere taşımak. Özellikle boozy efekti olan parfümleri efsane. Ama bir çok başarısız parfümü olduğu da aşikar.

Yorum

Single Malt, Royal Leather ve Criminal of Love bence fena degiller.
              Notalarindan, kaliciligindan ve silajindan bagimsiz olarak Kilian'in islerini en cok yaratmayi basardigi konsept bakimindan seviyorum.
              Smoke for the Soul veya bence daha naifi olarak adlandirabilegim Light My Fire bu konu ile ilgili verebilecegim orneklerden.
              Konsept kokular yaratmayi iyi basariyordu, bakalim marka satisindan sonra bizi neler bekliyor...

Yorum

Nedense ben bu parfümevinin bu fiyatları haketmediğini düşünüyorum. Tüm kokuları zayıf ve tene yakın kalıyor.

Ama;

Back to Black
                Love
                Criminal of Love sevdiğim kokularıdır.
                Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

single malt'ı çok merak ettim şimdi..

Yorum

bende merak ettim açıkçası. denemedim şimdiye dek. biraz bilgi verirmisiniz değerli hocalarımız. benzeri bi koku varmı tarzı nedir vs.

Yorum

çok ciddi müşterisi olan bir marka gördüğüm kadarı ile Creed ne ise Killian da o muhteşem bir müşteri portfoyu var alan vazgeçemiyor zengin abi ablalarımız içinde , Marka imajı olarak da ciddi lükslüğü temsil eden bir marka bana göre ...

Yorum

Bu markadan tam umudu kesmek üzereyken Royal Leather ve Criminal of Love ile tekrar radarıma girdiler. Single Malt ve Apple Brandy yabacı forumlarda da çok övülüyor. Bir denemek lazım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: camorr View Post
                          Bu markadan tam umudu kesmek üzereyken Royal Leather ve Criminal of Love ile tekrar radarıma girdiler. Single Malt ve Apple Brandy yabacı forumlarda da çok övülüyor. Bir denemek lazım.
                          Apple Brandy güzel koku ama tam beklentimi karşılamadı, yine de kalitesi belli bir parfüm kesinlikle. Bir boozy sever olarak beğenirsin diye düşünüyorum, konseptinin hakkını veriyor .

Kokuları güzel olmasına güzel fakat çoğunun fiyatını hak etmediğini düşünüyorum ben de. Yine de denemediğim bazı parfümleri var (Single Malt, Criminal of Love, Royal Leather ve Oud serisinden bazı isimler), o yüzden genellemiyorum şimdilik .

Yorum

İlk çıkardığı Kara Sanatlar serisi gerçekten yenilikçi ve büyüleyiciydi. Straight to Heaven, Back to Black gibi kokuları orijinal ve sonrası için akım oluşturan, kapı açan parfümler oldu. Refill olanakları ile parfümseveri her zaman sevindirdi Kilian dost, ama kutu olayı mükemmel bir para tuzağı.
                            Kırmızı ve beyaz serileriyle yavaş yavaş para sağmaya karar verdiklerini anlayınca uzaklaşmıştım. Yukarılarda iyi olarak Bahsedilen Apple Brandy, Single Malt vs gibi kokularını denemedim.

Sanırım bu firma da satıldı. bilen var mı?

Yorum

• Paranoid Android
                              Paranoid Android Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Estee Lauder Teyze almış

• Leto
                              Leto Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Bayern Münih'e dönmüş demek ki iyiden Este Lauder

Semih Şen, çok iyi bir yazı kaleme almış kilian için:

Yorum

İşleniyor...
                            X