Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Opus serisini pek sevemedim.
    Amouage temasından tek beğendiğim parfüm Jubilation VX.
    Bir de Reflection var tabii ama o biraz temadan farklı.

Yorum

Ne yaptım ne ettiysem yıldızımın barışmadığı,bir şekilde koleksiyonuma hiçbir kokusunu katamadığım markadır.

Yorum

12 yıldır Amouage markasının kreatif direktörü konumunda bulunan Christopher Chong 1 Mayıs 2019 tarihi itibariyle görevinden ayrılmış. Onun yerine kim gelir ya da geldi, markanın geleceği ne şekilde ilerler bilmiyorum ama kendisi o koltukta otururken bu markadan oldukça çok beğenilen kokularla beraber markanın şanına yakışmadığı iddia edilen, fiyatları da göz önünde bulundurulduğunda parfümseverler tarafından sıradan olarak nitelendirilen kokular da piyasaya çıkmıştı. En son olarak "It's all about..." isimli yeni oluşturulan bir seriden Rose Incense isimli parfüm piyasaya çıkmış. Bakalım bundan sonra Amouage için işler ne şekilde ilerleyecek merak ediyorum açıkçası.

Yorum

Amouage parfümlerinden sadece Jubi Reflection ve Beach hut man deneyebildim. Parfümleri kesinlikle kalite içeriklere sahip ancak gerçekten de sevmesi ve alışması zaman istiyor. Amouage parfümleri hakkında bilgisi ve deneyimi fazla olan arkadaşlarımın yardımına ihtiyacım var. Reflection man dışında arabik etkiden uzak amouage parfümü var mıdır?

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hemen cevaplayayım. Bracken mutlaka dene derim. Acayip bir fujer. Keskin, erkeksi ve dikkat çekici.

• DouglasCst
            DouglasCst Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            teşekkür ederim Altuğ hocam cevabınız için Journey man hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kendine özgü niche markalardan biri bence öyle ki yakaladığı başarıyla çoğu markaya paranın Araplarda olduğunu gösteren ve kendine özendiren bir parfümevi son zamanlarda çıkardıkları parfümlerle her ne kadar kendi çizgilerine uzak bir görüntü verselerde Overture baya merak ettiğim bir parfüm oldu

Yorum

Şu iki videoyu izledikten sonra (umarım ikisi de abartmıyordur) merakım ve beklentim kat kat arttı Overture'dan. Umarım yakın zamanda dünya çapında satışa çıkar da deneme şansı bulabiliriz bu parfümü. Eğer gerçekten anlatılanlar ve yabancı forumlarda yazılanlar kadar varsa hem Amouage geri döndü hem de Overture Jubi'nin tahtına aday demektir

P.S. 1 tane link eklenebiliyor galiba her yoruma diğer videonun linkini buraya koyuyorum: https://www.youtube.com/watch?v=6dlSLJDIcQ4&t=4s

Yorum

Click image for larger version

Name:	IMG_6774.jpg
Views:	168
Size:	140.7 KB
ID:	156441

Amouage'ın resmi Instagram sayfasında iki gün önce Mayıs ayında piyasaya yeni parfüm çıkarılacağı duyurulmuş. İsmi belli değilmiş ama kod adı "overpainting" olarak belirtilmiş. Görüntünün rengi ve desen birleşince aklımda nedense direk Interlude canlandı ama tabiki de bambaşka bir parfüm olacaktır. Belki Amouage'ın hiç tarzı olmayan sucul tarzda bir şeydir bilemiyorum ama şimdiden merak ettim yeni parfümlerini
              Ekli Dosyalar

Yorum

Bana göre herkesin veya her kesimin kullanabileceği tarzda parfümler üretmiyorlar farklı bir çizgiye sahipler.

Yorum

İşleniyor...
                X