Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfums de Marly - Carlisle

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Mancera red tobacco nun carlisle kopyası olduğu söyleniyor ama doğrumudur acaba.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Son derece doğru

Eğer mancera red tobacco alaçmayı düşünüyorsan carlisle almanın denemenin yinede anlamı varmı?
    cünkü yorumlara göre benzer deniyor genelde

Yorum

drydown daki kokunun çok yakın oldugunu söyleyebilirim açılışlarında farklılıklar mevcut diye düşünüyorum ama şişeler olması lazım daha detaylı denemem için yanıltmak istemem belki birebirdir, bana açılışları farklı gelmişti

Yorum

Güzel bir yorum olmuş.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hemre88 View Post
          Eğer mancera red tobacco alaçmayı düşünüyorsan carlisle almanın denemenin yinede anlamı varmı?
          cünkü yorumlara göre benzer deniyor genelde
          Kalite farkı bariz hissediliyor hocam. PdM çok daha rafine ve güzel bir kokuya sahip. Notalar çok daha güzel işlenmiş durumda burnu hiç tırmalamıyor.

Yorum

Kaleminize sağlık okuma Şeref’ine yeni Nail oldum kesinlikle birebir kokuyu aktarmışsınız benim çok beğenip şişeli alacaklarım listesinin üst sıralarına tırmanan bir parfüm pdmye ön yargılarımı yıkan parfüm

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Teşekkürler,
              Başka bi' işlerini sevemedim bu adamların.

Elinize sağlık. İlgilenen arkadaşlar için çok faydalı bir inceleme olmuş.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Rica ederim, ne mutlu.

Carlisle bence su anda serinin en saglam isi. Tek tek notalara baktigimda bana uygun degil diye elediklerimin hepsi bir araya geldiginde bir butun olarak ortaya etkileyici bir harman cikariyor. Acilisini cok sevemesem
            de, sonraki safhalarda fresh olmayan tutunvari bir havaya hakim olmasi da cabasi. Ozellikle once opoponax, sonra da safranla beraber paculi kullanimi bence cok akillica.

Yorum

Belki komplo teorisi olacak ama Carlisle'ın Paris exclusive olarak piyasaya çıkışı 2015, Herod'un reformülasyona uğraması 2015-16 civarı. İndirimler hariç Carlisle 350$, Herod ise 295$. Koku olarak da Carlisle'ın bazı kısımlarda Herod'u andırdığı bir gerçek. Belki o zamanlarda (ya da hala bilmiyorum) Herod markanın en sevilen ve en çok satan kokularından biriydi. Acaba Herod'un reformülasyona uğrayıp güncel halini almasında Carlisle'ın parmağı var mıdır yok mudur insan bunu düşünmeden de edemiyor valla.
              Son Düzenleme xPixa; 09-08-19, 11:50. Tarafından yapıldı.

Yorum

Hafızamı ve düşüncelerimi kurcalayan bir koku idi. Kısa sürede almak lazım.

Yorum

Benimde PDM’de en sevdiğim kokudur diyebileceğim bir koku ilk tanıştığım günden beri sıkı fıkıyız diyebilirim

Yorum

Bi ben sevemedim

Yorum

İşleniyor...
                    X