Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Xerjoff Lira

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Herkesin çok sevdiği ama benim kan portakalı notasından dolayı çok sevemediğim parfüm

Yorum

Katılıyorum hocam açılışındaki o kan portakalı kokusundan ötürü çok uzun süre sevmediğim bir parfümdü llira, deneye deneye alıştım herhalde şuan çok seviyorum kokusunu.

Yorum

Koku olarak çok hoşuma gitmişti fakat kalıcılık baya düşüktü.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ntmm22 View Post
          Katılıyorum hocam açılışındaki o kan portakalı kokusundan ötürü çok uzun süre sevmediğim bir parfümdü llira, deneye deneye alıştım herhalde şuan çok seviyorum kokusunu.
          3 kere denememe rağmen hala sevemedim siz kaçıncıda sevmeye başladınız

Yorum

Orjinal yazı sahibi: M14Y View Post
            3 kere denememe rağmen hala sevemedim siz kaçıncıda sevmeye başladınız
            açılışından sonrasını beğeniyordum hocam ben zaten bir cesaret şişeli alınca bilinçaltı otomatik olarak sevdi herhalde açılışını

Yorum

radarımdaki bir koku.Bir gün bir dekant edinip kullanmak lazım gibi

Yorum

Xerjoff lira,8 bence de başarılı bir koku. Ancak bana fırından çıkmış kek kokusu degil hazır meyveli kek kokusu veriyor. Güzel gurmelerden olmasına rağmen portakal ın biraz sentetik gelmesi ve yayılım ile kalıcılıgın düsük olmasından dolayı fiyatının 2 bin tl üzerine çıktıgı bu günlerde tekrar almayı düsünmedigim kokudur.

Yorum

Ah Lira senin için Euro ya da Dolar lazım :-)

Yorum

limonlu kek kokusu şahsen kullanmam kadın bayanlara yakışabilir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: atua View Post
                      limonlu kek kokusu şahsen kullanmam kadın bayanlara yakışabilir
                      Atua hocam.. kadin bayan derken? Organik kadin mi demek istediniz 😊

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme

• atua
                        atua Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        gözden kaçmış bu
                    İşleniyor...
                    X