Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

İnitio Side Effect

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Deneme listesi artı bir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
      Deneme listesi artı bir
      kesinlikle listeye eklenmeli mustafa hocam

Yorum

Harun kardeşim sayesinde deneme fırsatım oldu. Kokusuna bayıldıım performans da mükemmel listeye girdi hemen. En geç gelecek kışa inşallah

Yorum

şaşırtıcı performans, aynı zamanda bu performansa ve tatlılıga ragmen baymaması çok daha güzel
          Orjinal yazı sahibi: Drekoo View Post
          Harun kardeşim sayesinde deneme fırsatım oldu. Kokusuna bayıldıım performans da mükemmel listeye girdi hemen. En geç gelecek kışa inşallah

Yorum

BEYLER BU ARADA ŞİMDİ FARKETTİM, KONUNUN BAŞLIGINDA ÇEKİP PAYLAŞTIGIM PARFUM ŞİŞESİNİN FOTOĞRAFINDA ARKA FONDA AYAK ÇIKMIŞ, BOZMUŞ BUTUN AHENGİ

Yorum

Açıkçası benimde merak ederek güzel yorumlarından etkilenerek aldığım bir parfüm oldu fakat içindeki bir notanın baskınlığı beni rahatsız ediyor baraka’dada aynı olayı yaşadım Initio’yla aram çok iyi değil o yüzden

Yorum

Kesinlikle güzel parfüm, Xerjoff more than wordsden kat be kat güzel! Tartışmaya kapalı Tütün, içki, tarçın, tatlılık. Bu eksende. Xerjoff don parfümünü daha şekerlendirip tarçına bulayın aha size side effect. Çok kalıcı.

Yorum

pigletgoeshere kesinlikle haklı. Bana hediyesiydi ,harika bir parfüm bu.Romlu tütünlü ve güzelce tarçınlı bir parfüm. Performansı harika benim sevdiğim nişlerden. Tavsiye ederim

Yorum

Performansını başarılı buldum ama yayılımı bence zayıf performansına göre, koku gayet güzel çok güzel

Yorum

açılışını beğenmedim.genzimi yakacak kadar acı ve bunaltıcı.roomdan ziyade viskili gibi bademli bir açılışı var. yarım saat içerisinde parfüm açılıyor.Notalar belirginleşince Room ve tütün ekseninde parfüm dönüyor. içinde vanilyada varmış bence balda var.Fazla tatlı geldi bana sadece vanilya bu tatlılığı veremez diye düşünüyorum. Islak gibi kokuyor parfüm. puronun üzerine su dökmüşsünüz gibi.Genel beğenisi yüksek bir parfüm.Parfümü beğendim ama hep bir pure havanne- pure malt kokusu alıyorum bu tarz tütün içki kombinasyonlarında.

Yorum

INITIO Parfum Prives favori parfum evlerimin basinda geliyor. Bildigim kadariyla markanin sahibi de, Parfum de Marly'nin kurucu sahibinin esi. Hatta bu yolla kokularin eslerini de bulmak mumkun. En bilinen eslestirme: Delina - Atomic Rose. Markadaki favori parfumlerim ise: Oud for Greatness, Aphrodisiac Absolute ve kisisel favorim Addictive Vibration. Side Effect'e gelirsek.. Parfumu ilk kokladigimda gercekten hayran kalmistim. Baskin ancak rahatsiz etmeyen bir icki kokusu (ki ben viski sanmistim), tutun ve tarcinla birlikte gelen hafif bir aci-tatlilik ve parfumun genel havasina hakim gizemli bir dumanlilik.. Lakin parfum cildimde durdukca tum bu kokular yerini, ozellikle kadin parfumlerinde rastlanan oldukca yapay bir sekerlilige (tatlilik degil) birakti. Bir kac sefer denemis olmama ragmen ayni kokuyu (tam tarif etmem gerekirse: meyveli sakiz) alinca parfumden giderek sogudum. Kokuyu denemeden, yalnizca notalara bakarak boyle bir parfum denemek isteyenlere Tom Ford Tobacco Vanille ve nispeten daha tatli olan Parfums de Marly Herod'a bakmalarini oneririm.
                        Son Düzenleme ertugrulco; 11-04-21, 23:10. Tarafından yapıldı.

Yorum

Piyasadaki bütün popüler parfümlerin kopyalarını yapan Alghabra Parfums, Side Effect'i de kopyalamış. Parfümün adı, Eye of Seven Hills.

Side Effect'i daha da güçlü hale getirmişler. Koku %90 aynı.

Yorum

İnitio Side effect. Sıcak samimi olgun lüx ve genel beğeniye uygun bir koku, fakat kalıcılık olarak 5/10 veriyorum. Çünkü 1-3 saat arası koku yok oluyor.

Yorum

İşleniyor...
                            X