Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

İnitio Side Effect

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İnitio Side Effect

İnitio Side Effect
    Beyler kullandgm en guclu en kalıcı kokulardan 2gun once gomlegıme sıkmıstım, su an baktm.hala buram buram.hıssedıyorum, ılk sıktgm sıra rom ve tobaccoyu hıssedebılıyodum.su na cok naıf bı vanılya tarcın ıkılısı
    Absolute afrodızyakın yenı cocugu denebılır, bıraz daha az tatlı bnce ve cekıcı, maskulenlık de artmıs, tum ınıtıolar gıbı hatta daha etkılı dostlar

Kullananlardan farklı.gorusler almak ısterım

Bu parfümü bekliyorum ne zamandır ama yolu ankara ya düşmedi sanırım daha

Yorum

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Zorlu beymende vardı da denemeyi unuttum bak şimdi aklıma geldi , üzüldüm ...

Bu marka çok farklı geliyor bana içerisindeki sıvı al beni diyor kötü diyende çıkmayacağını zannediyorum şişesi ben lüks kokuyorum diyor. Bugün denedim alıp gidesim geldi ekstreler ekstreler belki başka zaman tekrar şans verip gaza getiririm kendimi

Yorum

Bu arada kutusuna ve şişesine bayıldım. Denemek şart oldu. Bu zamanda performansı iyi parfüm bulunca direk atlıyorum üstüne.

Yorum

Henüz hiç bir kokusunu denemedim ancak bir çok yerde olumlu yorumları okuyorum.
        Şu an değil belki ama ilerde ilgileneceğim markalar arasında

Yorum

İnitio markasından 4 adet parfümüm var aphrodisiac absolute, blassed baraca, Side effect, high frekans. Şu ana ve bir sample kutusunun içinde bütün parfümleri. Şu ana kadar boş işine rastlamadım. Aralarında favorim ise Side effect. Oldukça konforlu ve lüks bir koku

Yorum

Nedense bu markayi bilmeme ragmen simdiye kadar benim hic ilgimi cekmemisti; artik en kisa zamanda denemek farz oldu.

Yorum

Ankara Harveye düşsün de yapayım bir split bari Bende çok ciddi merak ediyorum bu kokuyu

Yorum

• Guest's Avatar
                Misafir Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Sen düşünce haber ver de birlikte gidelim deneyelim bi

• Guest's Avatar
                Misafir Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aklımda dayım

Harun hocam kalemine sağlık, bir şans vermek lazım bu markaya .ladeesse den bir sample isteyelim bakalım....

Yorum

• harunozkan89
                harunozkan89 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                eyw sefa hocam, ladessa nasıl sample veriyor bu arada, onu bilmiyorum

• RİYAFES
                RİYAFES Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Harun hocam istediğiniz kokuları mail atarsanız ilgilenirler bir seferde en fazla 6 sample gönderiyorlar. Ayrıca LÖSEV TEV TEMA bu vakıflardan birine 10 tl bağış yapmanız gerekiyor

• harunozkan89
                harunozkan89 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                çok iymiş sefa hocam sağolun

Orjinal yazı sahibi: BatuhanKLC View Post
              Ankara Harveye düşsün de yapayım bir split bari Bende çok ciddi merak ediyorum bu kokuyu
              Ya ben harveyde bu firmayı gördüm diye hatırlıyorum ama bakamamıştım.Tabiki hafısam beni yanıltmıyorsa

Yorum

• Guest's Avatar
                Misafir Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                İnitio marka olarak var ama bu koku daha gelmedi Harveye fuat hocam..

ben harveyden aldım batuhan hocam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: harunozkan89 View Post
                ben harveyden aldım batuhan hocam
                Ankara harveydenmi? Geçen hafta sırf bu koku için gittim yoktu hocam yanlışınız olmasın ?

Yorum

ben bu markada barakayı koleksiyonumda tutuyorum gerçekten efsane. side effect te var ama baraka benim için bi adım önde. afrodiziak biraz sönük kalıyor benim görüşüm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BatuhanKLC

Ankara harveydenmi? Geçen hafta sırf bu koku için gittim yoktu hocam yanlışınız olmasın ?
                    He yok ıstanbuldakı harveyı dıyosunuz sandım, ben ordan aldım

Yorum

• Guest's Avatar
                      Misafir Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Yok hocam ziyaret için İstanbulda bulundum , Ankarada yaşıyorum.

Benim yeni yeni ilgimi çeken bir marka koklamak lazım

Yorum

İşleniyor...
                    X