Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Xerjoff - Casamorati 1888

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

şişesi bile yeter...

Yorum

Bu parfümün 30 ml'lik boyutunu bulmak imkansız sanırım. Bülent Bey'e sordum (Uzay parf.) bulamıyoruz dedi. Yurt dışında araştırdım hiçbir yerde yok gibi. Herhalde artık üretmiyorlar.

Yorum

Farklı bir amber yorumu olarak karşıma çıkan bu kokuyu özledikçe kullanmayı seviyorum ve herdaim elimin altında olacaklardan. Kışın herkes kullanabilir ama evet yazın da uygun dozaj ile aksamları kullanmaya bayılıyorum gercekten.Beni en çok etkileyen kısmı ise o ekşimiş vişne gibi olan mayhoş kokusu. Kalıcılık ve farkedilirlik anlamında harika çalışıyor zaten bende duştan sonra bile alıyorum kokusunu bu yüzden kendisini sıkça özleten ve sevdiren kokularımdan biridir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maxi_lopez View Post
          Bu parfümün 30 ml'lik boyutunu bulmak imkansız sanırım. Bülent Bey'e sordum (Uzay parf.) bulamıyoruz dedi. Yurt dışında araştırdım hiçbir yerde yok gibi. Herhalde artık üretmiyorlar.
          Beymen'e gelmiş 30 ml'lik Lira ve 1888

Yorum

Kesinlikle dekant edinmek istediğim bir parfüm. Farklı bir amber yorumu var.

Yorum

Bana oldukça aykırı, biraz yoğun bir parfüm.
              40+ yaş grubu için daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Yorum

New York Amber kadar etkilemedi beni, etkilemesi için çaba da gösterdim ama maalesef.

Yorum

Çok beğeniyorum kokusunu. Ama uzun süreli kullanıma uygun değil benim açımdan. Şişenin çeyreğine geldim ve sıkıldım.

Yorum

Bence bir ny amber değildi. Performans olarak çok başarılı ama o asitli buruk tarafı hem ny amber dekinden daha fazla hem de daha rahatsız edici buluyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Performansı gerçekten süper, tam kış akşamı için ideal yoğun bir koku

Yorum

Lddm ve bond amber gibi rakipleri varken geri planda kalır diyorum her daim.

Yorum

Uzun kullanımda beni yordu ve elden çıkarmıştım.Birçok övgüye rağmen sıkma özelliğinin olduğu kanısına vardım.(bikaç kişiden aynı duyumu almışlığım oldu)

Yorum

dry down ı tamam ama açılışını beğenmiyorum.

Yorum

Şişeli fiyat etiketini yüksek bulanların alternatif olarak Mugler - Mirror des Majestes düşünebilecekleri parfüm. Xerjoff'a göre kalite ve performans daha düşük ama koku olarak benzerler.

Yorum

Mugler - Miroir Des Majestes ile benzerliği konusunda ne düşünüyorsunuz?

Yorum

İşleniyor...
                                X