Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Xerjoff - Casamorati 1888

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

En sevdiğim amber parfümü diyemem ama çok keyif aldığım parfümlerimden bir tanesi, düzenli kullanımdan ziyade ara ara kullanmayı tercih ettiğim kokulardan

Yorum

Geçen kış edinmiştim, beğenmiştim ama sıkılıp satmıştım, sonra tekrar özleyip almıştım, şimdi de tekrar sıkıldım sanki .

Yorum

Harveyde denedim ama beni ilk denememde efsunlamadı.Ama az buçuk tecrübelerime dayanarak,dekant olarak alırsam,ciddi ciddi severek kullanacağımı tahmin ediyorum

Yorum

Bugün naxos interlude ile beraber 1888 decantim da geldi, artık ofisteki arkadaşlarım da (5i de bayan) 4 gözle gelen parfümleri bekliyorlar, çünkü kokulara onlar maruz kalıyorlar , beğenmediklerini ofiste kullanmıyorum...

daha önceden test ettiğim ve çok beğendiğim bir kokuydu zaten,

eğer bulabilirseniz xerjoffun more than words kokusunu test edin, bambaşka bir koku,

Yorum

Bana hitap eden bir parfum degil.

Yorum

Kötü değil şişesini almam splite girerim

Yorum

harveyden almaya gittiğimde biçok koku denedikten sonra buna dönmüştüm burnum artık uyuştuğu için satıcıya bunu bu kadar övüyorlar ama ben pek bişi çıkaramadım dedim adam güldü. artık koku alamıyorsunuz sanırım yoksa bu kokuya böyle demezdiniz dedi. neyse bi nevi kör alış yaptım ama eve gelince denediğimde hakikaten burnumun koku alma yetisinin o anda kapandığına kanaat geitrdim ve kokuya aşık oldum resmen italyan ekolüne bir yüz akı

Yorum

o benim canım bende parfüm hastalıgını başlatan koku...

Yorum

amber in en iylerinden ama artık sıkılmıştım bu kokudan elimden çıkardım..yinede çok güzel naif koku..bikaç arkadaşın dediği gibi arada kullanmalık yoksa sıkar.

Yorum

Sanki sürekli kullaninca sıkıyor mu ne? Ama ilk siralar müthiş gelmişti kokusu

Yorum

Çok ovulmesine rağmen bir türlü isinamadim ve elimden çıkarttım.

Yorum

hastasıyız...

Yorum

Ön yargılarımı yırtarak şişeli sahip olduğum bir parfüm. Çok güzel bir eser bana göre, ne hikmetse Bu parfümü kullandıkça aklıma FM Dries Van Noten aklıma geliyor halbuki içeriklerinin hiç bir alakası yok, belkide sevdiğim tarz kokular bunlardır diyorum içimden

Yorum

Nikahımda kullanacak kadar sevmiştim ama çabuk unutttum kendisini

Yorum

Müthiş bir parfüm ancak devamlı kullanıma uygun değil sıkabilir ancak özel gecelerde dışarda yemekte veya benzeri bir aktivitede kullanılırsa tadından yenmez

Yorum

İşleniyor...
                                X