Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bond NO.9 New York Amber

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Akıllı olun

Eğer kokularımızı ortaya koyacaksak, senin kokunla benim kokum ortaya gelecekse, Allahımın üstüne yemin ederim ki senin kokun benim kokumun önünde diz çöker, tövbe ister.

BOND Amber

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son Düzenleme Bahoo; 28-01-17, 01:00. Tarafından yapıldı.
    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• LesPaul
      LesPaul Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hocam alemsin gözümden yaş geldi tesbih şık yalnız.
      Son Düzenleme LesPaul; 28-01-17, 16:06. Tarafından yapıldı.

• Bahoo
      Bahoo Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Amacıma ulaşmışım o vakit

• Optuna
      Optuna Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      )

beni hep ikilemde bırakan bir koku bond amber. aslında çoık yumşak naif gibi geliyor bazen. bazen de 25 yaşa ağır bir koku gibi geliyor

Yorum

Performansı yüksek ama yumuşak bir yapısı/karakteri olduğu için kullanması fazla sıkıntılı değil

Yorum

bu kokunun bana hissettirdiği kesinlikle lüks...ancak bu görgüsüzlük barındıran bir lüks değil oturaklı...silaj konusunda da söz söylemeye gerek yok sanırım.)

Yorum

Ya birgün reformüle olursa diye korktuğum parfüm. Birgün hiç unutmuyorum Kanyonda harveyde üstümde denemiştim. Koridorlarda kimin yanından geçsem kafasını çevirip bakıyordu. Hatta bir kişi parfümümü sormuştu.

Yorum

sevdiğim bir koku ama her ortama gitmiyor hocam ya.

Yorum

Kararsız kaldığım bir koku ama fiyatını hakettiğini düşünmüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Benim kolleksiyonum da ilk üçte yer alır. Bence mükemmel bir parfüm.

Yorum

Silajı gerçekten çok iyi

Yorum

Metalik gül denildiğinde aklıma iki parfüm geliyor ;birincisi ny amber, ikincisi ise cruel intentions.

Yorum

Adının karşılığını vermeyen "Amber"
                      ama kendisini sevdiren metalik gül..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maserati2303 View Post
                        Metalik gül denildiğinde aklıma iki parfüm geliyor ;birincisi ny amber, ikincisi ise cruel intentions.
                        Halfeti'de de biraz metalik gül hissi var. NY Amber'le aynı şekilde değil ama o da kendi çapında metalik bir hissiyat barındırıyor.

Yorum

Metalik gül hissiyatı bir parça CDG 2'de de alınıyor.

Yorum

Merhaba Arkadaşlar, Foruma ilk mesajımın özellikle bu konuya olmasını istedim. Yeni forum umarım herkese hayırlı olur. Bond Amber için söylenecek çok şey var aslında, denemeyenler için büyük amber beklentisi olanları hayalkırıklığına uğratacak, gül kokusunu sevmeyenlerin ise buradaki kullanımına bayılacaklarını düşünüyorum. Performans, kalite ve genel beğeni meraklıları için vazgeçilmez seçim olacaktır. Nedenini bilemediğim bir şekilde yogun kullanımlarımda bende başağrısı yaptı.Parfüm üretimi yapan meraklı bir arkadaşım benzerini yapmış ve denemem için bana verdiğinde ilginçtir o da başımı ağrıttı.Bu başağrısı için çözümü kıyafeti giymeden sırt kısımlarına ve enseme sıkarak buldum. Kullanmayanlar için uyandırdığı merakın karşılığını denediklerinde alacaklarını düşündüğüm bir eser benim için.
                            Son Düzenleme maximus; 16-02-17, 16:50. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bu parfüm için bazı yerlerde Pure Perfume Spray diyorlar. Fakat kutusunda Eau de Parfum yazıyor. Nedir işin aslı ?

Yorum

İşleniyor...
                              X