Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Green İrish Tweed

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Ben Git ile Cool water arasında kesinlikle bir benzerlik görmüyorum, Git çok kaliteli ve lüks kokuyor bence..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: harunozkan89 View Post
      arkadaşlar farkı kaynaklardan gordgm kadarıyla eski git'ler ile yenilerin sprey başlıgı goruntusu bariz bi fark gordum ben, bu eski creedlerle yeni creedlerinki farklımı, bir bilen varsa aydınlatsa
      Eski Creedlerde sprey başlığı hafif uzunca ve logolu oluyordu bunlar aynı zamanda sıvıyı daha küçük parçalara ayırıyordu, yeni üretimler biraz daha kısa ve logosuz. Püskürtmesi de eskiye göre daha farklı. Bir de arada ürettikleri vardı o da sanırım başlık daha kısa ve logoluydu. Soldaki eski tip

Click image for larger version

Name:	creedeski.JPG
Views:	237
Size:	72.5 KB
ID:	36898Click image for larger version

Name:	creedyeni.jpg
Views:	231
Size:	295.4 KB
ID:	36899
      Son Düzenleme ali; 14-06-17, 18:25. Tarafından yapıldı.
      estefanyen

Yorum

• harunozkan89
        harunozkan89 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        öğrenmek istedgm sey tam da buydu, teşekkürler

• ali
        ali Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        rica ederim

Git ile layer yapılacak bir parfüm var mıdır acaba hani git in o eskilerden gelen tarafını perdeleyebilecek Fikri olan varsa öğrenmek isterim
      estefanyen

Yorum

Ben de sevemeyenlerdenim, beymen de denedim kararsız kaldım sonra decant aldım bu kadar övgü ile bahsedilen bu kadar pahalı bir parfüm... ten uyuşmazlığı oldu aramızda.

Yorum

Git koku güzelliğinin yanısıra kullandığımda enerji beren mutlu eden parfümlerden. Bu anlamda dolabımda her daim yeri olacaktır..

Yorum

Çıktığı dönem zamanının ötesinde olabilir ama şu an çok da tercih edilebilir gibi gelmedi bana...Resmen eski kokuyor Aventus'u milyon kez GİT'e tercih ederim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CNYT
              Creed GIT için şunu diyebilirim ya çok seversiniz yada nefret edersiniz. Creed parfümevinin tüm parfümlerinde olduğu gibi GIT içinde batch problemleri var. Beymen'de satılan Creed GIT maalesef bende beğenmedim. Bu konunun uzmanları kimse onlara sormak lazım.
              Hocam evet Creed'lerdeki en ciddi sıkıntı batch mevzusu ama hangi batch olursa olsun bu parfümün bana eski kokması geçmez gibi geliyor sanki

Yorum

Tamam rafinesin tamam sevenin çok tamam Creed ismi için bile alanlar var ama ben sevemedim seni GIT.

Yorum

iki kere dekantını aldım toplam 30 ml civarı kullandım.İlk aldığımız amerikadan gelmişti dodo nickli bir arkadaş getirtmşti yanılmıyorsam batch araştırması yaparak almıştı.tek kelimeyle harikaydı.Daha sonradan bellamola isimli bir siteden aldık malesef hayal kırıklığıydı.İkiside aynı koku ancak ilk aldığımız muhteşemken ikinci aldığımız berbattı.İyi bir batch yakalarsanız benzersiz bir parfüm

Yorum

Batch muhabbetinden ve arko cool water dan dolayı hiç edinmeyi düşünmediğim bir koku,lakin hoştur kendisi

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İlk kokladığımda 30+ senelik bir parfüm olduğuna inanamamıştım.
                      Son derece doğal ve gizemli bir koku.
                      Herkes Aventus'u konuşuyor ama asıl şaheser bu

Yorum

İşleniyor...
                      X