Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage İnterlude

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
    Soğuk kış aylarında yakından değil de uzaktan çok güzel kokuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İşte o sebepten bende mi bir terslik var diye kendime uzaklaşmaya çalıştım, başaramadım, kaçılmıyor Interlude'dan zor bir ilişki gerçekten

Yorum

Kaçsanız da sizi kovalar, sonra da peşinden koşturur.

Yorum

hocam bence interlude dünya genelini değilde arap tarzını düşünerek üretildi. hani bu kokuyu belki italyan biride kullanır diye düşünmemişler yaparken. bize has olsun seven alsın demişşler sanırım. ama ben beğeniyorum sanırım soyumun uçları o kültüre yakın belkide ondan. tabi şişeli interlude arap hatırına bile bitmez. bu arada amfide bi yerde kırılsa sanırım büyük bi alana yayılır ama kırmak yerine sıralar arasında boca ede ede sıkılsa. o amfiye karantina ekibi girer

Yorum

Değerli İnterlude ile çok anlaşamadık,onu kapağından koklamak daha güzel şimdilik

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cihan mert
            hocam bence interlude dünya genelini değilde arap tarzını düşünerek üretildi. hani bu kokuyu belki italyan biride kullanır diye düşünmemişler yaparken. bize has olsun seven alsın demişşler sanırım. ama ben beğeniyorum sanırım soyumun uçları o kültüre yakın belkide ondan. tabi şişeli interlude arap hatırına bile bitmez. bu arada amfide bi yerde kırılsa sanırım büyük bi alana yayılır ama kırmak yerine sıralar arasında boca ede ede sıkılsa. o amfiye karantina ekibi girer
            hocam interlude arabik değil yaw hatta batılı bi tarzı var bana göre

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Cihan mert
              Cihan mert Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              hocam içerik olarak doğrudur ama burun olarak baktığınızda tamamen baharat hissiyatı veriyor. buda akılda ezberci bi arap şuuru oluşturuyor zaten yapım arap bi ülke. bir sıfır geride başlyor düşünce olarak. ama bana göre birçok batılı kokuyu alt üst eder orasıda ayrı. yani hocam arabik tarzda demem iş görmez ağır olarak değilde baharat hissiyatı yoğun olan bi koku olduğundan ve menşeinden. dediğim gibi interlude i çok severim.

Soğuk kış günlerinde sıcak salep etkisi yapan bir koku ( dozajlamaya dikkat bilanço ağır olabilir ). İlk kullandığımda ben de dahil bir kaç kişi overdose dan az daha gidiyorduk.

Yorum

Arkadaşlar Mıknatıslı sürümü sönük bulanalar olmuş,ne dersiniz?

Yorum

İlk çıktığı zaman beğendiğim ancak yeni batchlerini pek beğenmediğimi söylemek zorundayım. Yarım şişeden fazla bende var, yakında kullanmaya başlayacağız.
                PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

• CNYT
                  CNYT Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bir daha almayacağım parfümlerin şu an başında geliyor, daha çok Figment Man olanı bekliyorum.

Yeni batchler mıknatıs kapak olanı bozmuş hocam eski tat yok

Yorum

Bir ateş yakın; alevi sönsün kor ateşin üzerine ne kadar kuru meyve varsa atın; ve elinize geçen tüm baharatları da atın... ayrıcı helva, akide şekeri de ekleyin...işte size Interlude. Kim yazmıştı hatırlamıyorum ama; Interlude kullanan bir arkadaş metroya binmiş; bir teyze sormuş: "Oğlum yangın mı var?"

Yorum

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Yangın mı var çok iyiymiş

2 fıstan fazlası pişmanlık, ama bence muhteşem bir koku.. yurtdışında soğuk ülkelere gidince nefis oluyor, buz gibi havada.. ama duş alsan bile gitmiyor üzerinden, bir interlude bir de eski versiyon TV'nin iki kere uykumdan uyandırdığını ve beni çok rahatsız ettiğini bilirim.

Yorum

yenisini bilmemde eskisi çok ağırdı.Herveyde denemiştim,o gün denediğim diğer parfümlerin kokusunu alamaz oldum. elimi yıkadım gitmedi kokusu,eve gittim duş aldım.benim için fazla ağır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denondj View Post
                      2 fıstan fazlası pişmanlık, ama bence muhteşem bir koku.. yurtdışında soğuk ülkelere gidince nefis oluyor, buz gibi havada.. ama duş alsan bile gitmiyor üzerinden, bir interlude bir de eski versiyon TV'nin iki kere uykumdan uyandırdığını ve beni çok rahatsız ettiğini bilirim.
                      ...parfümperestler genelde illâkin kalıcılığı yüksek parfüm istiyor..ama bazen kalıcılık adamı gece uyutmuyor..Dior'un "Oud Isphan"ında başıma çok gelmiştir..sabah 09'da sıkmışım...gece saat 23:00...tam uykuya dalacağım Oud Isphan bir canlanıyor.. beni uyutmuyor :-)...artık yeter yahu diyorsun...kalıcılık her zaman da iyi değilmiş :-)

Yorum

• denondj
                        denondj Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        amatörlükte öyle, parfümseverler 5-6 seneden fazladır bu hobiyle ilgileniyorsa, sillage, kalıcılık vs. gibi değerler eskisi kadar önemli olmuyor. ofis ortamında çalışanlar ne yapsın silajlı parfümleri.. bir de belli bir zamandan sonra burun beden yoruluyor ağır parfümlerde, koku ve moleküllerinin yoğun olması havanın kalitesini de etkiliyor ister istemez.. Başta ben de her gün tobacco vanille sıkıyordum, ağır gourmandlar kullanıyordum, şimdi kalıcı ama silajı düşük parfümler hoşuma gitmeye başladı..

zevkler, renkler değişiyor sürekli

Aynen öyle, havanın da ne kadar önemli olduğunu sonralı fark ettim, bol oksijenli havada parfüm daha iyi yayılıyormuş meğersem, sıkışık ve havasız ortamlarda sönüyor sanki koku.

Yorum

Şu ana kadar kokladığım en underground koku...ancak kullanımı pek kolay değil diye düşünüyorum

Yorum

İşleniyor...
                        X