Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage İnterlude

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage İnterlude

Böyle 3-5 tane başlık açalım tekrara düşmeye başladık zaten bu başlıkta inceleme yapılmıyor. Ufak ufak yorumlar bırakalım)

İnterlude tütsülü hafif tatlı karizmatik bir parfüm bence. Soğuk kış aylarında yakından değil de uzaktan çok güzel kokuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Atom bombası genel beğeniden muhteşem uzak eski şişede muhteşem kalıcılık ve silaj var onun yanında ilk kullandığımda hava 10 derece iken kullanmıştım öyle bir baş ağrısı yaptıki nadirdir öyle başımın ağrıdığı betim benzim atmıştı herkes sana ne olmuş diye geziyodu , zor koku başarılımı başarılı ama çok çok zor koku..

Yorum

• Frozenwings
      Frozenwings Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İlginç bir durum. Ağır kokulara çok tahammülü olmayan ben, ilk sıktığımda hiç ağırlık hissetmemiştim. Sizin kullandığını ilk versiyon muydu? Benimki reformülasyonuydu.

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Eski versiyon hocam hatta yeni versiyon mıknatıslı kapaklı olan mevcut formulü çok merak ediyorum , eğer aynı etkileri yapmaz ise alır seve seve kullanırım ...

Ben başlardaki yanık çıra kokusunu ve genelindeki kaotik yapıyı Ambra Mediterranea'ya da benzetiyorum. Kış aylarında vazgeçilmezlerimden.

Yorum

Kutusundan şişesini çıkarıp kapağını açtığım anda parmaklarıma sinen kokusu bile tüm gün yetiyor, gerisini siz düşünün artık.

Yorum

Bu parfümü yanınıza alın ve ocak ayında Sibiryaya gidin Küresel ısınmayı tavan yaptırırsınız o derece güçlü ve kalıcı bir koku. Yakar geçer bulunduğu ortamı.

Yorum

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          +1

Ben çok seviyorum bu kokuyu...da
        evde kimse sevmiyor sıkamıyorsun!!
        işte sıkmaya zaten uygun değil..
        Ey sevgili interlude
        seninle nasıl ve ne zaman buluşacağız?

Yorum

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bu bir dram, sevenler toplum baskısı yüzünden buluşamıyor.

10 fıs kullandığımda fark ettim 1 fıs bile yeterli olduğunu fazla sıkmayın her nefes alışınızda boğulurken bulursunuz kendinizi içeriğindeki maddeleri bilmiyorum fakat inanılmaz bir yayılım kalıcılığa sahip

Yorum

• Kokanka
          Kokanka Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hocam 10 fıstan sonra itfaiye gelmedi mi yangın var diye? 😁
          Ben çok korkarak kullanıyorum. Şöyle bi boca edip de sokaklarda koşasım geliyor bazen ama işte cesaret yok.

interlude hakkında diyilebilecek tek şey şişeli olarak alındığında torununuz görür. o koku şişeli bitmez. ama severek kullanıyoruz kendisini.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MeaCulpa View Post
          10 fıs kullandığımda fark ettim 1 fıs bile yeterli olduğunu fazla sıkmayın her nefes alışınızda boğulurken bulursunuz kendinizi içeriğindeki maddeleri bilmiyorum fakat inanılmaz bir yayılım kalıcılığa sahip
          hocam 10 fıstan sonra etrafınızdaki insanların size bakışını merak ettim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cihan mert

hocam 10 fıstan sonra etrafınızdaki insanların size bakışını merak ettim
            120metre kare ofis kimse şirkete girmiyordu o derece insanlarda haklı zor bir koku ben boğuldum midem kalktı ama bilmiyordum bu kadar zalim olduğunu

Yorum

Tutsunun resmen dibine vurdugu bir parfum. Dozajlamaya ne kadar dikkat edilirse edilsin bence kapali ortamlar icin hic de uygun degil. Soguk kis gunlerinde uzun yuruyuslerde kullanmayi seviyorum.

Yorum

Bu yorumlar mıknatıslı kapak için mi arkadaşlar 😊

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MeaCulpa View Post

120metre kare ofis kimse şirkete girmiyordu o derece insanlarda haklı zor bir koku ben boğuldum midem kalktı ama bilmiyordum bu kadar zalim olduğunu
                  interlude bu şakaya gelmez hocam. insanlar içinde rezilde eder vezirde ama sevindim kazasız geçirmenize günü

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cihan mert

interlude bu şakaya gelmez hocam. insanlar içinde rezilde eder vezirde ama sevindim kazasız geçirmenize günü
                    Bir adet mide kaybım olmuş olabilir 😊 düşünüyorum büyük bir anfi veya bir sahnede 1 şişe interlude kırılsa komple interlude kokar mı ? Benim fikrim doldurur taşırır oraları

Yorum

Neden bu koku anlam veremiyorum . Tamam niş 'in tavan yapmış hali ama nasıl olur böyle bi tütsü olamaz , gerçektende o güzelim mavi şişeden nasıl böyle bi koku çıkar ilginç dogrusu. Beynini yerinden oynatıyo insanın. Kullanabilen kişilerin prof. bi burna sahip oldugnu düşünüyorum . Hele bide keyif duyuyosa ellerinden öperim.

Yorum

İşleniyor...
                      X