Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Creed Aventus

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed Aventus

Click image for larger version  Name:	av.jpg Views:	1 Size:	107.3 KB ID:	1202

İki gündür konuşuyoruz bir Aventus demedik. Ekstra bir yoruma gerek yok sanırım.
    Son Düzenleme parfumhobisi; 14-01-17, 18:27. Tarafından yapıldı.

Bu başlık hiç açılmayacak sanmıştım Son yılların efsaneleşmiş parfümü. Her ne kadar batch sorunları ile boğuşsada sağlam bir batcha denk geldiğinizde aklınızı başınızdan alacak bir koku güzelliğine sahiptir kendileri. Casanovalar için hiç bir şeye değişilmez bir iksirdir o... 10 kişiye sorsanız 10 uda bu parfüm çok güzel der

Yorum

Diğer konular içinde galiba creed konusunda.aventus için yorum yapmıştım...Benimde aklımdaydı bu konuyu açmak,siz benden çok yaşayın...
      Aventus'u kokla mutlu ol,sonra bir daha kokla daha mutlu ol ve bir kere dahaa koklaa.Sonrasında koku güzelliği anlamında nirvanaya ulaşmış oluyorsun zaten...

Yorum

Aventus her parfümseverin gönlünde yatan aslan gibidir

Yorum

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          I dont think so.

Orda bağımsız bi' monark var, Royal Oud gibi.

• Pink Floyd
          Pink Floyd Yorumladı
          Yorumu düzenleme

Efsane ki ne efsane. Matrai'nin yaptığı efsane creed spliti vardı bir zamanlar. Şimdi tekrarı olsa çok güzel olur.

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          O da olur hocam elbet

• vioofthedevil
          vioofthedevil Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bekliyoruz artık abi

Aslinda aventus konusmayarak farkli olabilirdik

Yorum

• connoisseur
          connoisseur Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hay agzina saglik Mustafa hocam ya

• Hattab.
          Hattab. Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          +1

Bahar-Yazlıkların Reisi tam ortada duruyor koleksiyonumda yattığı yerden belli oluyor ağırlığı

Yorum

Bu ilkbahar-yaz döneminde, satın aldığım ilk niş parfüm olması muhtemel Aventus.un. Fakat dışarıda çalıştığım için parfüme yazık olur diye de düşünmüyor değilim. Gerçi çoğu parfüm için geçerli bu. Ofiste çalışsaydım bir saniye düşünmezdim

Yorum

Kışın da fena gitmiyor bence.

Yorum

Ne yazıkki sevemedim bu kokuyu belki batc belki fırsat vermedigimden belki bana hitab etmediginden belki deneyimsizlikten . Şimdilik dursun bakalım .

Yorum

Aventus kararsızlığımın kararı , aventus ne zaman istiyorsan o zamanın parfümü , aventus güvenli liman

Yorum

Güzel bir koku. Ama her zaman söylüycem fazla abartılan bir parfüm. Öyle yere göğe sığdıramayacak bir çalışma görmüyorum ben ortada.

Yorum

• OğuzBey
                    OğuzBey Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Kesinlikle 👏

çok güzeldir hocam hele hafif esintili yaz akşamlarında kokuyu etrafa yayan o hafif esinti.

Yorum

Bu Kokuyu Almaya Karar Verdiğimizde ; Batch olayında hangisini tercih etmeliyiz ve hangi batch den uzak durmalıyız.Kokuyu Kullanan ve iyi bir şekilde test etmiş arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa çok iyi olur. Bu arada geçenlerde ilk defa test ettim ve çok hoşuma gitti

Yorum

Geçenlerde yine sıktım. Sıktığım gibi sıkıldım. Bir parfüm ki beni hiç mi hiç etkilemiyo. Çok sık rastladığım bir durum değil halbuki ama.

Performans ise fiyatına göre gerçekten çok kötü. İlk yarım saat sonra silajı hiç kalmadı nerdeyse ve gün içinde 3 kere falan tazeledim sanırım yanımda taşıdığım dekanttan.

Yorum

İşleniyor...
                      X