Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Creed Aventus

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Şerif hocam yeni gelen 100ml şişeler hakkında bilgi veya duyuma sahip misiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MauMau View Post
      Şerif hocam yeni gelen 100ml şişeler hakkında bilgi veya duyuma sahip misiniz?
      Ne gibi hocam.
      Kullanışlı olmuş tasarım olarak.
      Batch olarak 17R01-17T01 beğendim.

Yorum

Batch olarak sormuştum hocam, sağ olun :-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MauMau View Post
          Batch olarak sormuştum hocam, sağ olun :-)
          Öncelik 17R01 olsun derim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serif_aydogar View Post

öncelik benimki o zaman
            muhterem çok beğendim meyveli ve biraz dumansı hissiyatı mevcut farkedilirlik tatmin edici oldu...
            haliyle beğendim
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Tamamdır Şerif hocam, dikkate alacağım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Herod View Post

öncelik benimki o zaman
                muhterem çok beğendim meyveli ve biraz dumansı hissiyatı mevcut farkedilirlik tatmin edici oldu...
                haliyle beğendim
                Aynen öyle. Ben 17R yi daha bir beğendim. 17T de iyi aman yanlış anlaşılmasın.

Yorum

Aynen öyle. Ben 17R yi daha bir beğendim. 17T de iyi aman yanlış anlaşılmasın.
                  benim de hoşuma gitti muhterem aldığıma pişman etmedi...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Herod View Post

benim de hoşuma gitti muhterem aldığıma pişman etmedi...
                    Splitte görmüş, güzel batch omuş diye düşünmüştüm. Şans işte.

Yorum

Splitte görmüş, güzel batch omuş diye düşünmüştüm. Şans işte.
                      bir iki fıs hallederiz muhterem

Yorum

Şerif hocam ben o parfümler ile kiyaslamadim ki, evet onlar kışlık ve yoğun kokular, forum sitelerinde önerilen kokuların başında geliyor, hatta bana chergui yi de siz önermistiniz . Guerlain konusunda hatta telefonda size de danışmış lidge satın almıştım.
                        Cherguiyi ilk kullandığımda sevmemistim ama ertesi gün baktım yeniden koklamak istiyorum, karmaşık bir kokuydu anlaması zordu basit değildi. Ancak ilk anda aventusa hissettiğim gibi bir boşluk hissetmedim.

​​​​​​​benim anlatmaya çalıştığım bu fiyatı ve bu kadar övgüyü bu cılız ve tekdüze bir parfümün asla hak etmediği, yazlik parfümler ile kıyas yapayım o zaman dior homme sport, channel blue, bvlgari blue ve hatta davidof cool water hem fiyat hem de performans olarak çok daha uygun ve kaliteliler..tabi bu bana göre,
                        ​​​batch olayı doğrudur bundan şikayetçi çok kişi var takip ediyorum ama sonuçta çok büyük bir farklılık yoktur diye düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sedobey View Post
                          Şerif hocam ben o parfümler ile kiyaslamadim ki, evet onlar kışlık ve yoğun kokular, forum sitelerinde önerilen kokuların başında geliyor, hatta bana chergui yi de siz önermistiniz . Guerlain konusunda hatta telefonda size de danışmış lidge satın almıştım.
                          Cherguiyi ilk kullandığımda sevmemistim ama ertesi gün baktım yeniden koklamak istiyorum, karmaşık bir kokuydu anlaması zordu basit değildi. Ancak ilk anda aventusa hissettiğim gibi bir boşluk hissetmedim.

​​​​​​​benim anlatmaya çalıştığım bu fiyatı ve bu kadar övgüyü bu cılız ve tekdüze bir parfümün asla hak etmediği, yazlik parfümler ile kıyas yapayım o zaman dior homme sport, channel blue, bvlgari blue ve hatta davidof cool water hem fiyat hem de performans olarak çok daha uygun ve kaliteliler..tabi bu bana göre,
                          ​​​batch olayı doğrudur bundan şikayetçi çok kişi var takip ediyorum ama sonuçta çok büyük bir farklılık yoktur diye düşünüyorum.
                          Aventusa ilerde bahar döneminde bir şans daha ver.
                          Dediğim gibi elieştiri amaçlı yazmadım, samimiyete dayanarak konuştum.
                          Aventus gerçekten enteresan bir koku ve sizde büyük ihtimal beğenmeyenler tarafında yer alacaksınız. Saygı duyarım. Zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta. Söylediğiniz yazlık parfümlerde gayet başarılı ama bende onları kullanmayı sevmiyorum mesela.

Fiyat konusunda ise sonuna kadar sizinle aynı fikirdeyim. 100 ml şişeye o paralar çok.
                          Mantıklı olan bölüştürmelerden alıp kullanmak.

Yorum

Aventusa ilerde bahar döneminde bir şans daha ver.
                            Dediğim gibi elieştiri amaçlı yazmadım, samimiyete dayanarak konuştum.
                            Aventus gerçekten enteresan bir koku ve sizde büyük ihtimal beğenmeyenler tarafında yer alacaksınız. Saygı duyarım. Zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta. Söylediğiniz yazlık parfümlerde gayet başarılı ama bende onları kullanmayı sevmiyorum mesela.

Fiyat konusunda ise sonuna kadar sizinle aynı fikirdeyim. 100 ml şişeye o paralar çok.
                            Mantıklı olan bölüştürmelerden alıp kullanmak.
                            Şerif abi elbette eliştiri için yazmadığını biliyorum. samimiyetine inanıyorum
                            peki ılık bahar aylarında bir kez daha şens vereceğim ama sanırım decantın ötesine asla geçmeyeceğim,

Yorum

peki ılık bahar aylarında bir kez daha şens vereceğim ama sanırım decantın ötesine asla geçmeyeceğim,
                              ben de decant olarak başladım kullanmaya bilmem kaç tane farklı batch denedim şu an 17r01 şişeli aldım çok iyi...
                              denk gelirseniz deneyin ayrıca 17t01 de çok iyi...

Yorum

Sağolasın.
                                Hakanın söylediği gibi 17R01 ve 17T01 leri bir dene.
                                Zaten bölüştürmelerden dekant olarak almak mantıklı fiyatlara getiriyor.

Yorum

İşleniyor...
                                X