Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hiç o anda bayılıp da aldığınız ve ertesi gün hiç sevmediğiniz parfüm oldu mu ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Sospiro Erba Pura başta çok sevdim ama 2. 3. Kullanıştan sonra aşırı tatlılığı ve güçlü yapısı her dakika hissetmeme neden oldu dahada kullanamadım iyiki şişeli almamışım

Yorum

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bende bu etkiyi ilk denememde yarattı. İlk yarım saat fena değildi ama sonrasında üstümden çıkarabilmek için çok uğraştım.

Guerlain Encens Mythique d’Orient (The Exclusive Collection)

O anda beğendiğimi düşünerek tonla para dökerek duty free den aldım.

Kutusunu 5 gün sonra açıp, temiz tene sıktım ki bayılıyorum sandım. Bu işde bir yanlışlık var dedim. Ertesi gün yine denedim. Yine olmadı. İçimi baydı koku. Sanırım ten uyuşmazlığı bu olsa gerek Sonuç açılmış bir kutuda, iki kere bile fıslanmamış bir parfümün elimde patlaması.. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Yarı fiyatına alan olursa satacağım..

Yorum

Dior sauvage ilk bir iki kullanımda güzeldi sanki sonra çok sentetik gelmeye basladi

Yorum

Karnım tokken kokladığım bir kokuyu aç karnına kokladığımda abowwww dediğim oluyor
        migrenimini tetikliyorsa şayet o kokudan uzak durmaya gayret gösteririm

Costume National Homme

Yorum

Zegna florentine iris bu hissi yaratmıştı, hediye ettim bir arkadaşıma

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
            KARALARIN_CEMAL Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bende de aynı şekilde, açılışından yarım saat sonra kayıp

Parfums de Marly Oajan. Geçen yıllarda baya soğuk bir kış günü Beymen'de test kağıdı üzerine sıktırmıştım. Mağazadan çıktıktan sonra o soğuk havada burnuma gelen koku aşırı güzeldi. Sonrasında dekant sipariş vermiştim 10 ml olarak kendi üzerimde test ederim diye. Dekantı daha ilk boyun çevreme sıkışımdan yarım saat sonra o aşırı tatlılıktan başıma ağrılar girmişti. 3 sene olacak neredeyse daha hala dekant bitmedi. Her seferinde kullanmayacağım diyorum ama illa yılda 3-5 kere kullanıyorum bu mereti. Dekant bulamasaydım ciddi ciddi şişeli alacaktım. Vallahi direkten dönmüşüm diyorum

Yorum

Azzaro Pour Homme ve Ralph Lauren Polo. Eskiden bayıla bayıla aldım ikisinide. Azzaroyu bir arkadaşıma hediye ettim. Polo ise tuvalet masamda yıllanıyor.

Yorum

Bir parfümü ilk kokladığım zamanki algımla ikinci ve sonrakiler arasında fark olabiliyor. O yüzden etraflıca denemeden almıyorum.
              Ama istisnai durumlar da var. İlk anda çok çok beğendiğim ya da nefret ettiğim yani beyaz ve siyah olarak gördüğüm parfümler hakkındaki genel fikrim pek değişmiyor.
              Sorun gri alandakiler oluyor genellikle.

Yorum

Yillar once ch men almistim. Acilisi cok guzeldi cok begendim ama daha sonra uzerimde surekli deri ceket varmis gibi kokmaya basladim. Beni deri notasindan sogutmus parfumdur kendisi.

Yorum

İşleniyor...
                X