Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Niche Klasmanında Fiyat Performans Markaları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Niche Klasmanında Fiyat Performans Markaları

Her zaman fiyat performans yazınca aklımıza daha ucuz olan designer sınıfında ki parfümler. Peki niche sınıfında olup fiyatıyla, kalitesiyle ve performansıyla sizden tam puan alan markalar hangileri? Tek tek parfüm olarak belirtmiyoruz Marka bütününe bakarak yorum yazalım

Acqua di Parma

Yorum

Benim için bu marka Parfums de Marly.
      Parfümlerinin hemen hepsi beast mode.
      Kokuları güzel.
      Fiyatları uygun.

Yorum

Benim aklımdaki 3 Marka

Jovoy: Kesinlikle fiyatının çok daha üstünde kalitelere sahip hemen hemen tüm parfümleri. Günümüzde 600-700 TL ye alınabilecek en iyi niche marka

Parfums d'Empire: Ülkemizde ne yazık ki bulunmayan bir marka yurtdışında ise 130 Euro fiyat etiketiyle satılan tam bir niche parfüm. Denediğim tüm parfümleri fiyatlarının hayli üzerinde bir kaliteye sahip.

Histories De Parums: Aynı şekilde kaliteli içerik ve benzersiz yapılarıyla kendi fiyat aralığındakia lınabilecek en iyi parfüm markalarından.

Bonus - L'Artisan. Tüm parfümleri olmasada içlerinde azımsanmayacak miktarda kaliteli ve özgün olarak nitelendirebileceğimiz parfümleri bulundururan fiyat performans markası.

Yorum

Serge lutens bence

Yorum

Serge Lutens

Yorum

Roja Dove... Zaten bir, belki iki parfümü dışında hepsi çok sıradan. Hiçbirini satın almayınca oldukça avantajlı bir marka haline geliyor Şaka bir yana, sayılmış olan isimlere katılıyorum.

Yorum

Perris Monte Carlo fiyat olarak ( extrait versiyonlar hariç )ortalama niş standartlarında geziyor, kalite olarak bi' tık daha iyi olabilir ama benim için gayet iyi (sunum da dahil), performans olarak istenileni fazlasıyla karşılıyor.

3 kokusunu deneyebildim sample'dan. Güçlü bi' şekilde yayılıyorlardı. Şişem olsa bitiremem heralde. Gerçi bitmesin de.

Bunun dışında reformüle olmadan önceki versiyonlarıyla Tom Ford Private Blend diyebilirim.
                - Stop the car...
                - What ?!
                - Stop the fuckin' car!

Yorum

Histories des Parfums
                  Miller Harris
                  Acqua di Parma
                  Mancera diyebilirim

Yorum

Bende PDM diyorum genel beğeni kalıcılık fiyatıda bir çok niche göre uygun kaliteli nichelerden bahsediyorum tabi

Yorum

Serge Lutens derim her parfumu ders niteliginde piyasa parfumleri yapmiyor hepsi ozgun. Fiyati da bence nis parfumlere gore uygun

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                      X