Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Antipatik Ve Paragöz Olan Parfüm Markaları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Haha.. yani Arap serisi aslinda Arap serisi olan tum markalar diyebiliriz kisaca. Yorulmaya gerek yok

Ya aynen,ne zaman ki bu Arap pazarı -tabi tamamı Oud temalı- sektöre hakim olmaya başladı arkadaşların saydığı parfüm evleri hakkaten sapıttı.Bir de zaten bu abartılı durumu sözüm ona kendi disiplini olarak lanse eden Terenzi,House of Sillage,Clive Christian'lar var.Oldum olası Jean Patou da bende o hissi uyandırmıştır.

Yorum

Yazılanlardan anladığım kadarıyla piyasanın kaymağını yiyenlerle sıkıntı yaşanıyor.

Indie'ler candır pankartları görüyor gibiyim.

- Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

Nasomatto var bir de

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ibrahim254 View Post
          Nasomatto var bir de
          buna kesinlikle katılmıyorum

Yorum

• ibrahim254
            ibrahim254 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Üstadların hepsi aynı şeyi söylemiş paragözlülük demeyelim de bence pahalı.. en azından ortalamanın baya üstü fiyatları

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Gualtieri kesinlikle çok sempatik bence de. Sitesini ziyaret edenler için avizede sallanması ve fondaki müzik şahaneydi

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            ibrahim254 hocam pahalilik ise o da goreceli bi kavram. Ona katilabilirim. Ama antipatik veya tek derdi para imis gibi gelmiyor bana. Samimi dusuncem. Yukarida sayilan markalari dusununce hele ki

İnanamıyorum kimse yazmamış mı? Bond no.9 tabi ki. Ne idüğü belirsiz zilyon sayıda kokusu olsun, saçmasapan fiyatlarda Dubai serisi olsun 660 dolara gül parfümü satan, antipatik ve paragözlükte zirveye oynayan yegane marka. Terenzi'yi dahi sollar kanımca.

Yorum

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Haha bunu nasil atlamisiz

En başta Tiziana Terenzi, sonra Roja, CC, Parfums De Marley, Killian diye gider.

Yorum

Dünyayı güzelleştirmek amacıyla parfüm üreten firma bulmak biraz zor ama bu durumu abartan markalardan bende nefret ediyorum adam gibi 10 15 tane parfüm yap onları geliştirmeye çalış 50 ve üzeri parfüm yapmaya ne gerek var

Yorum

Terenzi,roja,kilian

Yorum

Roja.

Yorum

Çok net Terenzi. Büyük konuşmayayım ama herhalde hayatım boyunca şişeli almam ve o paraları vermem. Şimdiye kadar 6 parfümünü denedim. Kirke dışında kaliteli diyebileceğim bir çalışması yok. Sevenlerine saygı duyuyorum ama o paraları nasıl veriyorlar bu parfümlere aklım almıyor.

Yorum

• Myrkur
                    Myrkur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hocam Laudano Nero denemediyseniz tavsiye ederim

• Myrkur
                    Myrkur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hatta şimdi aklıma geldi Chimaera ve Lince de öneririm. Yukarıdaki yorumların aksine benim çok sevdiğim bir marka.

• cctaymaz
                    cctaymaz Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Yok hocam onu denemedim aldım listeye

Orjinal yazı sahibi: cctaymaz View Post
                  Çok net Terenzi. Büyük konuşmayayım ama herhalde hayatım boyunca şişeli almam ve o paraları vermem. Şimdiye kadar 6 parfümünü denedim. Kirke dışında kaliteli diyebileceğim bir çalışması yok. Sevenlerine saygı duyuyorum ama o paraları nasıl veriyorlar bu parfümlere aklım almıyor.
                  Ursa ve Laudano Nero hariç birbirinin kopyası tarzda meyveli miskli kokular çıkarması yüzünden markadan inanılmaz soğudum. Öyle ki; artık son 3 senedir çıkardığı hiçbir parfümünü denemedim. Ursa ve Nero nasıl çıkmış böyle bir parfüm evinden hayretler içerisindeyim.

Yorum

Ursa ve Laudano Nero hariç birbirinin kopyası tarzda meyveli miskli kokular çıkarması yüzünden markadan inanılmaz soğudum. Öyle ki; artık son 3 senedir çıkardığı hiçbir parfümünü denemedim. Ursa ve Nero nasıl çıkmış böyle bir parfüm evinden hayretler içerisindeyim.
                    Ben Ursa'yı da beğenmedim Mustafa hocam. Ursa'yı denedikten sonra yazdığım yorum şuydu ''Açılışı çok enteresandı(zordu) ama 2 3 saat sonra alışmaya başladım. Şişeli olarak almayı düşünmem ama farklı bir tecrübeydi.''

Yorum

Ben Killian diyorum.50 ml parfumlere dunya para veriyorsunuz.Bir ikisi haric ne derinlik var ne kalite kalicilikta vasat.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Bu sentetik misktenmidir bilmiyorum terenzi ve sospirolar bende aşıri bas agrisi yapti.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cctaymaz View Post

Ben Ursa'yı da beğenmedim Mustafa hocam. Ursa'yı denedikten sonra yazdığım yorum şuydu ''Açılışı çok enteresandı(zordu) ama 2 3 saat sonra alışmaya başladım. Şişeli olarak almayı düşünmem ama farklı bir tecrübeydi.''
                          Evet birçok kişi aynı yorumu yapıyor. Ben de katılıyorum ama gülü seven.... misali

Yorum

İşleniyor...
                          X