Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Antipatik Ve Paragöz Olan Parfüm Markaları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: emroztrk View Post
    Bu sentetik misktenmidir bilmiyorum terenzi ve sospirolar bende aşıri bas agrisi yapti.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Terenzi, Moresque, V Canto, Sospiro... hepsinde aynı durum var bence de...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Evet birçok kişi aynı yorumu yapıyor. Ben de katılıyorum ama gülü seven.... misali
      Ben katlanacak kadar sevmemişim belli ki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emroztrk View Post
        Ben Killian diyorum.50 ml parfumlere dunya para veriyorsunuz.Bir ikisi haric ne derinlik var ne kalite kalicilikta vasat.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
        Kilian çok yüksek fiyatlara sahip. Göserişli şişeleri ve kutuları vs her şey ince düşünülmüş. Ama içindeki sıvıların bir çoğunun ederi yok. A Taste of Heaven, Apple Brandy, Single Malt, Straight to Heaven, Love ve Criminal of Love gibi parfümleri sayesinde bende saygı anlamında he zaman yeri var yine de... Fakat geri kalanından bir zevk alamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cctaymaz View Post

Ben katlanacak kadar sevmemişim belli ki
          Hocam 2 yıl önce 2 haftalık bir eğitime gitmiştik Antalya'da. 2 hafta boyunca da Ursa kullanmıştım. Otelde kimseden negatif bir tepki ya da elektrik almamıştım. Benim cesaretim o günden sonra geldi

Yorum

Bence de kilian, sospiro, tiziana terenzi ve çoğu tasarımcı markanın sözde özel serileri kafadan bu listeye girer.

Yorum

Tom ford. Sanki çok bir şeysin de private blenddeki parfüm sayısı normal koleksiyondakinden fazla. Chanel, bazı iğrenç parfümleri yok edeceği yerde çok satıyor diye hala listede tutuyor kıyafetleri çantaları da o parayı etmez bence. Gereksiz pahalı. Hermes bir keza çoğu kişi hermes ve Chanel sever ben sevmem. Özel serileri Türkiyede ulaşılabilir olsa daha muhakkak onlardan sevdiğim çıkacak çıkıyor da ama yok işte kibirli geliyorlar çoğu normal serideki kokuları da Tırt! Denemeden konuşmam. Ayrıca terre de hermes eau fraiche, edt, parfum n gerek vardı? Aynı bleu de Chanel edp edt parfum gibi. Tiziana terenziyi genelde seviyorum denediklerim, kokladığım kopyaları seviyordum yani gruptan ayrı düşünüyorum bu konuda. Dior da paragöz midnight poisonu yok etti joyun reklamını görmekten bıktım kokuysa basit paçulili ve tııırt hiç güzel değil. Lancome idole onu döver. Nabeel markası da paragöz olduğu kesin 1 kokusu 1mlsi 300+ dolarmış ne sanıyor kendini ya. Sonradan görme.

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Haha private blend e kesinlikle katiliyorum eglenceli bi yazi olmus.

Antipatik değil de paragöz diyecek olursak kesinlikle creed maşallah parfümleri tavan fiyata çıkarıyorlar sürekli anlamsız zamlarla parayı çok seviyorlar. Chanel dior armani de kesinlikle öyle tutan parfümlere bas 10 tane flanker yiyelim ekmeğini sonuna kadar kafasındalar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: furkan1001 View Post
                Antipatik değil de paragöz diyecek olursak kesinlikle creed maşallah parfümleri tavan fiyata çıkarıyorlar sürekli anlamsız zamlarla parayı çok seviyorlar. Chanel dior armani de kesinlikle öyle tutan parfümlere bas 10 tane flanker yiyelim ekmeğini sonuna kadar kafasındalar.
                Creed tamamen "cok satan mal ucuz olmaz" politikasi guduyor bence. Yoksa misal Aventus hala ayni Aventus olsa da fiyati surekli zamlaniyor (tl olarak kastetmiyorum).

Yorum

• furkan1001
                  furkan1001 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Oliver Creed tam bir kapitalis iktisatçı gibi 😂
              İşleniyor...
              X