Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sonu Gelmeyen Bitse de Kurtulsam Dediğiniz Parfümler?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sonu Gelmeyen Bitse de Kurtulsam Dediğiniz Parfümler?

Parfümü çok severek aldınız ve belli bir zaman severek kullandınız ama bir zaman sonra artık parfümden bıkmaya başladınız eliniz artık o parfüme gitmiyor ama bir taraftan da şu parfüm bitse de kurtulsam dediğiniz parfümler hangileri?

Davidoff zino...Kötü değil kokusu lakin 100 liraya 125 ml alınınca bitsin diye duş alıyorum bazen

Yorum

Şimdi çok söylenen olur ama ne yalan söyleyeyim bana 3 yıl önce tobacco vanille de olmuştu. Bitsin diye dağa taşa sıkmıştım cidden😊 Pipo kokusunu severdim ondan bile soğutmuştu😬 Başka da olmadı açıkcası..

Yorum

Bleu de Chanel var böyle sıkıyorum sıkıyorum bitmiyor tabi sadece yazın kullanabiliyorum. Bir de Bentley For Men Intense i çok beğendiğim için yine aynı markadan infinite ve azure yi almıştım denemeden. Infinite yine biraz sıkabiliyorum terre d'hermes andırıyo biraz ama azure sıkamıyorum da rahatsız olmaya başladım nedense... Yazlık kokularla sorunum var sanırım..

Yorum

The Different Company- De Bachmakov

Yorum

Kör alış yspıp, çay notasının beni çok da çekmediğini anladığım bvlgari pour homme

Yorum

• Umut Kurtoğlu
              Umut Kurtoğlu Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Kör alışın tadı bir ayrıdır yalnız. O parfümü beklerken ki heyecan anlatılmaz yaşanır Benim %80 kör alış koleksiyonumun.. %10-%15 pişman olmuşumdur. İyice araştırıp ,zevklerinizi bildikten sonra daha da kolaylaşıyor zaman geçip tecrübe arttıkça

• ersin
              ersin Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Öyle hocam. Dekant-şişe farketmiyor, paketi eline alınca heyecanlanıyor insan. Avm'lerde koku denemeyi çok sevmiyorum zaten ne olduğu da anlaşılmıyor. Öyle olunca ya kör alış ya dekant.

Bi ara Dior Sauvage'ı böyle bitsin diye hunharca kullandım. Övgüleri çok almaya başlayınca kıyamadım şu an son demleri.

Yorum

• Frozenwings
              Frozenwings Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ben de hunharca sıkarken övgü almaya başlayınca yavaşladım ve şimdi sıkmıyorum.
              Neleroluyo??

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
            Parfümü çok severek aldınız ve belli bir zaman severek kullandınız ama bir zaman sonra artık parfümden bıkmaya başladınız eliniz artık o parfüme gitmiyor ama bir taraftanda şu parfüm bitsede kurtulsam dediğiniz parfümler hangileri?
            Satıyorum. Seveni kullanıyor:P

Yorum

Hypnotic poison sık sık bitmiyor

Yorum

Çok vardır, ancak başlığı gördüğüm anda aklıma trussardi python geldi.

Yorum

Sevmeyince biraz fazla basıyorum fısfısına.

Caron pour un homme 200 ml alıp bitsin diye fazla basınca şimdi kapağından kokluyorum.

Hoop yine canım çekti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uyar48 View Post
                    The Different Company- De Bachmakov
                    Benimde bitiremediğim tek şişe Bachmakov sanırım uzun zamandır.

Yorum

Ben sevmediğim kokuları bitirmeye çalışmak yerine uzaklaşıp yüzlerine bakmıyorum. Sonra da birilerine hediye ederek yolcu ediyorum. Aklıma gelenler; Jil Sander Man, Burberry Classic for men, Emporio Armani Lui. Sıkmaya tahammülüm yok, bilemiyorum.

Yorum

Chanel Bleu
                        Givenchy Pi

Yorum

Ben genelde sıkıldıklarımı kardeşime yada babama veriyorum.Henüz hiç,forumda yada başka yerde satmadım.Kardeşime aklıma gelen hediyelerim;
                          davidoff brilliant game
                          clinique happy
                          ferrari racing red
                          zegna indonesian oud (bu dekantı,acayip sevdi bunu 75'liğini ortak alalım diyor.Bende bir kerede sen alda ben fıslatayım diyorum ama nerdee)

Yorum

İşleniyor...
                          X