Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Deri Notası Referansı Olur Dediğiniz Parfüm

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Deri Notası Referansı Olur Dediğiniz Parfüm

Deriyi baz alan bir çok parfüm var piyasada size göre deriyi en güzel işleyen ve deri referansı olabilecek parfüm hangisi?

Bence Adp Leather olabilir. Net olarak bu bir deri parfümüdür diyebileceğimiz, basit, temiz ve son derece kaliteli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

En beğendiğim deri kullanımı suede et safran'da.çok şık ve kaliteli kokuyor

Yorum

Başlığı Altuğ hocanın açtığını anladım direk. Beklediği cevap da fetish bence ) Ben de buram buram deri kokan fetish diyorum. Ayrıca interlude tütsünün yanında baya kaliteli bir deri barındırıyor bence

Yorum

Tom Ford - Tuscan Leather bence

Yorum

deneyip beğendiğim bir kaç deri:
            mark birley charles street
            chanel cuir de russie
            lancome cuir
            cuir ottoman
            puredistance m
            adp leather' da güzeldi.. tuscan leather da çok hoş tabi.

denemeyi çok istediklerim

knize ten, cuir beluga, bandit, Parfumerie Generale – Cuir d'Iris,Parfumerie Generale – Cuir venenum, mona di orio cuir, habanita, jules, or black(vintage) ve derby..

deri güzel bir parfüm

ha the merchant of venice craquele denedim bugün o da oldukça güzeldi

Yorum

İlk sıktığım andan, tenden ayrılana kadar deri hissiyatı veren Tuscan Leather benim için numaradır.
              Geçenlerde denediğim puredistance m de kullanılan deriyi de sevdim.

Yorum

Cok gercekci olarak Xerjoff Homme baya iyi. Ben vial sample'dan kokladiigmda direk deri jeket kokusunu aldigim ilk koku ama ustume surdugumde pek hosuma gitmeyen bir koku
                ADP Leather ne kadar Tuscan Leather'a benzetilsede (ben pek benzer bulmuyorum), cok gercekci suede derisini isliyor.
                Benim favorim herzaman icin Byredo Accord Oud olmustur deri icin ve aslinda koleksiyondaki en sevdigim parfum 3 yildir. Oud deselerde deri en cok baskin nota ve o gercek araba koltugu derisini cok guzel yansitiyor.

Tuscan Leather'i solemek isterdim ama benim tenimde kül gibi koktugu icin 30 dk sonra, malesef onu belirtemiyorum.

Yorum

Tuscan Leather, Rhinoceros

Yorum

ombre leather 16

Yorum

parfums de marly godolphin

Yorum

herkesin deri anlayışı farklı tabi benim en çok sevdiğim yeni alınmış çok kaliteli bir cüzdan gibi kokan yumuşak naif deri kokusu... şu ana kadar kokladıklarım içinde bu efekti en iyi veren özellikle açılışındaki deri patlamasıyla beni benden alan lartisan dzongkha..gayrısını tanımam..ne deri parfümleri denedim yok arkadaş bilen varsa beni uyandırsın hemen bir şişesini alayım..

Yorum

Initio Divine Attraction içinde deri ve vetiverden başka bir şey yok bana göre en saf deri parfümü
                          Son Düzenleme Kosovic; 07-12-17, 08:41. Tarafından yapıldı.

Yorum

Benim içinde PDM Godolphin

Yorum

İşleniyor...
                            X