Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Burak Temiz - Youtube Kanalı

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Burak Temiz - Youtube Kanalı

Arkadaşlar eski forumdan da tanıdığımız Amerika da yaşayan Burak arkadaşımızın youtube kanalını belki bilmeyenler vardır. Linkini buraya ekliyorum. Oldukça güzel incelemeleri var ve çoğunlukla herkesin anlayabileceği tarz ile anlatıyor yorumlarını. Bir çok ta bilgilendirme yapıyor. Uzun zamandır bakmıyordum baya bir genişletmiş videoları Kendisine başarılar diliyoruz.

Takip listemde kendisi çok kibar biri sıkılmadan sorulara cevap veriyor ayrıca harika bir koleksiyonu var.
    Sadece garçons.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      O sorular biraz artmaya başlayınca şu andaki kadar herkese detaylı cevap veremeyebilir. Ama genel anlamda herkese yardımcı olmaya çalışan iyi bir arkadaşımız.

Boşluk bulduğumda detaylı izleyeceğim, güzel bir anlatım tarzı var gibi göründü baktığım kadarıyla.

Yorum

Oldukça sade ve anlaşılır anlatımıyla güzel videolarının devamını bekliyoruz. Forum üyeleri olarak desteğmizi esirgemeyelim.

Yorum

Üyemiz değilse mutlaka burada görmek isteriz Burak kardeşimizi..Bu meraka başladığımda tüm tanıtımlarını izlemiştim ,seçim yapmamda çok katkısı olmuştur

Yorum

Matrai Hocam; sen ne zaman gireceksin you tube işine? Hemen abone olurum...

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Belki ilerleyen zamanlarda Şu anda foruma adadım kendimi

Birkac videosunu izledim, begeni olarak asagi yukari benzer kafada oldugumuz bir arkadas oldugunu fark ettim, takip ederim

Yorum

P.M'den beri fırsat buldukça izlerim Burak'ı.
            En son şişelerdeki spreylerden yola çıkarak orjinal/sahte konusuna değinmişti. Güzel ve faydalıydı.
            - Stop the car...
            - What ?!
            - Stop the fuckin' car!

Yorum

ben de uzun zamandır takip ediyorum kendisini. son zamanlarda bir kaç kişi haddini aşarak kendisinin şahsi instagram hesabından kız arkadaşına ulaşmış, bazı sıkıntılar yaşadı, çok sinirli bir uyarı videosu çekmişti. neyse ki olayları arkasında bırakarak video yapmaya devam ediyor. severek izliyoruz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Clapton View Post
                ben de uzun zamandır takip ediyorum kendisini. son zamanlarda bir kaç kişi haddini aşarak kendisinin şahsi instagram hesabından kız arkadaşına ulaşmış, bazı sıkıntılar yaşadı, çok sinirli bir uyarı videosu çekmişti. neyse ki olayları arkasında bırakarak video yapmaya devam ediyor. severek izliyoruz
                Bazı insanlar gerçekten değişik. Nasıl bir kafa yapısıdır anlamakta güçlük çekiyorum. Gerek Burak olsun gereksede başka parfümseverler olsun kısacası insanlara birşeyler katmak için uğraşan bu gönüllülere yapılan saldırılar neye hizmet etmeye çalışıyor anlam veremiyorum. Bu saldıran kesimin kime ne yararı olmuş bu zamana kadar onu da anlamış değilim. Bir psikolojik sorunları var herhalde. Allah yardım etsin

Yorum

Dün izlemediğim videolarını da izleyeyim dedim. Bazı animalic kokulara kaka benzetmesi yaparken baya güldüm😂 Kıvamında videolar çekiyor. Yeteri kadar bilgi veriyor fazla da uzatmıyor. Ben beğeniyorum

Yorum

Güzel videoları var bende takip ediyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Clapton View Post
                      Clapton hocam bu tarz magazinsel seyleri paylasmanin bir yarari yok diye düşünüyorum. Sonucta Burak beyin ozel meselesi. Bunu okudugumda cok rahatsiz oldum Burak bey adina. Hic gerek yok yani bu tur seyleri konusmaya. Saygilar.

Yorum

ParfumYorumlari Burak hocam yeni videolar ne zaman geliyor?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                          ParfumYorumlari Burak hocam yeni videolar ne zaman geliyor?
                          Inanin yapmayi bende istiyorum ancak anlatmasi zor olsada, ne istek var icimde, ne de zaman. Belki de kendimi kandiriyorum. Yasam kosullari nedeniyle kendimi biraz daha Almanca ogrenmeye verdim ve onun ustunde duruyorum, ama video cekmeyi de istiyorum, insallah yakin zamanda olur. v

Ve herkezede cok tesekkurler, yeni farkettim bu konunun acildigini

Yorum

İşleniyor...
                          X