Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: anigemini View Post
    Black orchid'e 630 lira fiyat biçmişler yalnız. 😸
    Her geçen gün fiyatı artıyor, gidişat kötü yakında el değmez.

Yorum

Sevilde ikinci ürüne %50 indirim var.
      Sadece garçons.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hattab. View Post
        Sevilde ikinci ürüne %50 indirim var.
        Bağğzı ürünler hariç....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anigemini View Post

Bağğzı ürünler hariç....
          Cdg blackte var diğerleriyle pek ilgilenmedim.
          Sadece garçons.

Yorum

Beymen'de bazı Creed ürünleri -çok bilindik parfümler yok tabii ki- ve Opus IX-X indirimde.

Yorum

Hamdani ile ilgili yorumu olan var mı?

Yorum

Şu başlığa korkarak girer oldum. Yine zehirlenicez diye

Yorum

HdP'lerin hepsine ölümcül zammı vurmuşlar. 120 ml fiyatı 595'ten 780'e çıkmış. Sadece La Deesse henüz zam yapmamış gibi görünüyor. Almak isteyenler ellerini çabuk tutsunlar.

Yorum

• murrjm
                    murrjm Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ben de farketmiştim bu durumu.
                    Hatta bahar için bir tane mavi şişe olmayan kokudan almayı düşündürdü bana bu durum :/

• cornelius
                    cornelius Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Mavi şişe olmayan mavi şişeyi -of- çok tutmamıştım ben denediğimde. Fazla tatlı, biraz da doğallıktan uzak geldi. 1828'i daha hoş bir seçenek olarak görüyorum bahar için HdP içinde.

Parfumler artık oyle fıyatlara geldıkı ındırım için sevinemiyoruz bile...

Yorum

• Yükselen fiyatların avantajı da oluyor. Almayı düşündüğüm bazı parfümlerden vazgeçmemi sağlıyor, para cebimde kalıyor

Yorum

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Artik siseli parfum almak oldukca anlamsiz hale geliyor. :|

• Medea
                      Medea Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Evet, biraz öyle... Elde, ince eleyip sık dokunarak alınmış parfümlerden oluşan belli bir şişeli birikim söz konusuysa, zaten hem hakkını vererek hepsini kullanabilecek zaman bulmak zorlaşıyor hem de dekantlarla yapılan denemeler içinde bunlara eklenecek yeni parfümler insanın karşısına çok sık çıkmamaya başlıyor... E bi de fiyatları düşünürsek, senede iki üç tane, dikkatli seçilmiş şişeli parfüm yeter gibi geliyor bana... Olayın, satın almanın kendisinin yarattığı haz duygusuna bağımlı olmaya veya gerçek zevkimizi yansıtan bir ürün değil de statü satın almaya falan da dönüşmemesi lazım...

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Kesinlikle oyle. 👍

• Orjinal yazı sahibi: cornelius View Post
                    HdP'lerin hepsine ölümcül zammı vurmuşlar. 120 ml fiyatı 595'ten 780'e çıkmış. Sadece La Deesse henüz zam yapmamış gibi görünüyor. Almak isteyenler ellerini çabuk tutsunlar.
                    La Deesse'de güncellemiş fiyatlarını
                    HDP mavi şişe alsaydım iyidi

Yorum

• cornelius
                      cornelius Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      geçmiş olsun :/

• Geçen Tekin Acar'da Dior homme parfum'un 560 (yazıyla beşyüz altmış) TL'cik ( ingilizce five hundred and sixty turkish liras) olduğunu görünce memlekette parfüm almanın iyice imkansızlaştığını anladım.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: promesta View Post
                      Geçen Tekin Acar'da Dior homme parfum'un 560 (yazıyla beşyüz altmış) TL'cik ( ingilizce five hundred and sixty turkish liras) olduğunu görünce memlekette parfüm almanın iyice imkansızlaştığını anladım.
                      You're right (haklısın) Metin hocam. Bu memlekette batan firmalar dip fiyat uygulayıp indirime gider, bunlar tersine...

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                        Umut Kurtoğlu Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hahaha çok güldüm.. ( I laughed a lot at this one)

• Beymen'de bütün YSL parfümleri %15-30 arası indirime girmiş. Bonus olarak da Tom Ford Oud Fleur Decanter %50 indirimde.

Yorum

• Artık eskisi gibi bir rekabet kalmadı. Nerde o Mizulu günler hergün indirimliydi. Artık indirim yok aksine zam gelmesin diye dua etmeye başladık

Yorum

İşleniyor...
                        X