Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• https://www.makyajtrendi.com/satin-a...an-indirim_401

lartisanlar da epey uygun.

Yorum

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok ilginç, burada paylaşılınca diğer markaları görebiliyorum. Menüde "ürünler" veya "parfümler" seçeneği yok, "markalar" sekmesinde de bütün markalar yok.

• Sephora’da 21 hazirana kadar %20 indirim var.

Yorum

• Zara'nın internet sitesinde 21:00 itibariyle güzel indirimler var. Telefon app'ı üzerinden girilecekmiş 21:00'de 22:00 itibariyle web sitesi aktif olacakmış.
      https://www.zara.com/tr/tr/erkek-aks...tml?v1=1282742

Yorum

• Bugün öyle gezerken EVE ( kozmetik mağazası) nın sitesine girdim 21 hazirana kadar
        Davidoff - Cool Water
        Davidoff - Hot Water
        Calvin Klein - IN2U
        Roshas - Man
        Gördüğüm elle tutulur designer parfümler bunlar hepsi 99 TL den satışta Davidoff ve CK zaten piyasada 150 Tl civarı buluyor ama Roshas düşünenler için güzel firsat ortalama 250 TL civarı satılıyor.

Yorum

• Lidyana da Jovoy markasi icin guzel indirimler gorunuyor.
          https://www.lidyana.com/marka/jovoy

Yorum

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben bu siteleri çözemiyorum. Bu marka ne kadın ne de erkek parfümleri arasında görünüyor. Tebrik ediyorum sizi keşfiniz için Rouge'u deneyen oldu mu hiç?

• connoisseur
            connoisseur Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Rica ederim. En iyi paculi referanslarindan biri olan Psychedelique maalesef su anda tukenmis gorunuyor.

• SAHTE İMİŞ

İlginç fiyat Dior Sauvage Edp 100 Ml Erkek Parfüm 416,50 TL

linki düzenledim mağaza kokukrem
          Son Düzenleme hlttmz; 26-06-20, 12:31. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ne terbiyesiz adamlar, önce gerçek yolluyorlar güven kazandıktan sonra sahteyi patlatıyorlar.

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Böyle bir çakallığı nasıl yapabildiler inanılır gibi değil. Ama şuna emin olun hemen yarın mağaza ismini değiştirip yollarına devam ederler...

• hlttmz
            hlttmz Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bende satın aldım bana daha ulaşmadı kargoda, gelir gelmez iade edeceğim. Hakan hocama bugün gelmiş fotoğraf attı bana üründe parfumcenter etiketi var, ilginçtir ki parfumcenteri aradım bana kokukrem (nilpa-izmir) ege bayileri olduğunu söyledi.

• Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post
          https://www.hepsiburada.com/dior-sau...agaza=kokukrem

İlginç fiyat Dior Sauvage Edp 100 Ml Erkek Parfüm 416,50 TL

linki düzenledim mağaza kokukrem
          Kokukrem satıcısından daha önce alışveriş yapan oldu mu? Orjinal ise kaçmaz bir fiyat gibi duruyor.

Yorum

• hlttmz
            hlttmz Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            forumda bi arkadaşımız aldı, gelen ürün %100 sahte

• Asaid
            Asaid Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            hadi ya, çok can sıkıcı birşey. geri verebildi mi nasıl yaptı?

• hlttmz
            hlttmz Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            İade deneyecek muhtemelen mağaza kabul etmeyecektir paket açıldı diye

• Birisi foto atmış aklımdayken paylaşayım
          Click image for larger version

Name:	kokukrem.JPG
Views:	797
Size:	108.5 KB
ID:	173226

Yorum

• Nautica Voyage, n11'de missliva mağazasında 179,90 TL: https://urun.n11.com/erkek-parfum/na...fum-P390836212

Buraya yazmamın sebebi, bu parfüm için aynı mağazanın ilanı hepsiburada.com'da 219,90 TL iken n11'deki ilanının indirimli (179,90 TL) olması. Ayrıca bazı zamanlarda zor bulunan bir parfüm haline dönüşüyor. Yine bu yakın dönemde bulunamıyorken şimdi en azından sadece bu mağazada da olsa bulunabilir hale gelmiş durumda.

Missliva mağazası hakkında ise tek cümlelik bir yorum yapabilirim: Bu mağazadan daha önce Bentley for Men Intense parfümü almıştım, orjinaldi.

Name:	n11_2.jpg
Views:	668
Size:	86.6 KB
ID:	173882

Name:	hepsiburada2.jpg
Views:	611
Size:	111.1 KB
ID:	173883

Yorum

• Aryan
            Aryan Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Katılıyorum cantona8 hocam, N. Voyage yurt dışında 8 veya 10 dolar civarı bulunabilen bir parfümmüş. Yaz mevsimi için Encre Noire Sport gerçekten f/p olarak çok başarılı, güzel, karakterli bir koku. Ama N. Voyage da parfüm yorum platformlarında f/p açısından yaz mevsimi için çok tavsiye verilmiş. Fiziki mağazalarda satılmayan bir parfüm de olunca test etme şansı olmuyor, merak uyandırıyor, soranı oluyor. En azından internette bakayım diyorsun, bazen orda da bulunmuyor. Şahsen N. Voyage'ı benim koklama şansım olmadı.
            Son Düzenleme Aryan; 02-07-20, 18:56. Tarafından yapıldı.

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Kesinlikle... Zaten kör alisa cok uygun.. Fiyata ikna olan herkes rahatlikla alip kullanabilir. Bunu vurgulamaliyim. 👍

• Aryan
            Aryan Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Eyvaahhh, kokuyorum.net'teki Yaz Spliti'nde şimdi gördüm de Nautica Voyage ml. fiyatı 2.2 TL yazılmış. Belli ki aynı mağazanın n11 ilanı görülmemiş, aslında haber vermek lazım. Hatta ben, hemen gidiyim şimdi haber vereyim. En azından onlar için fazlasıyla ikna edici bir fiyat olacaktır.
            Son Düzenleme Aryan; 02-07-20, 20:15. Tarafından yapıldı.

• Click image for larger version

Name:	Screenshot_20200703-013618-min.png
Views:	657
Size:	641.4 KB
ID:	173944

Yorum

• N11 Bayer Kozmetik mağazasında Givenchy Insense Ultramarine satış fiyatı 315 TL'nin üzerine 22 TL'lik indirim kuponumu da uygulayarak 293 TL'ye satın aldım: https://urun.n11.com/erkek-parfum/gi...fumu-P29543327

İndirim kuponuyla tabi çok daha uygun oluyor ama bence 315 TL de iyi bir fiyat gibi. Geçtiğimiz aylarda Ultramarine'in fiyatını takip ediyordum, bu fiyata bulunmuyordu, nedense şuan düşmüş durumda. Normal mağaza fiyatı 645 TL. Bu tür indirimli fiyatlar ise genelde geçici oluyor. Mesela geçen günlerde paylaştığım Nautica Voyage'a zam gelmiş bile, şuan o fiyata bulunmuyor.

Click image for larger version  Name:	ultra.jpg Views:	0 Size:	58.3 KB ID:	174313
            Son Düzenleme Aryan; 07-07-20, 21:15. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Aryan
              Aryan Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Estağfurullah. Ultramarine ulaştı bana. Ama gerçekten jelatinsiz geldi ya... Siz nereden bildiniz ki Rayiha? Şaşırdım. Ama parfümde bunun dışında bir falso gözükmüyor, orjinal gayet.
              Son Düzenleme Aryan; 08-07-20, 18:16. Tarafından yapıldı.

• ntmm22
              ntmm22 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ultramarini boynerlerin bazı stantlarında görebilirsiniz jelatinsizdir, niye bilmiyorum ama çok uzun zamandır öyle

• Rayiha
              Rayiha Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Mağazalarda görmüştüm Aryan. Düzgün ambalaj takıntım var, algıda seçicilik. Dikkatim bazen keyfimi kaçırır ama bu kez size faydası oldu, kargoyu hazırlıklı açtınız

Name:	Screenshot_20200730-153313_2.png
Views:	465
Size:	919.2 KB
ID:	176104
            Ekli Dosyalar

Yorum

• https://urun.n11.com/erkek-parfum/bo...oqKzjsL0MfoNhk

Elimde 3 şişe olmasa kesin alırdım

Yorum

Name: