Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bu fiyatı gördükten sonra, başlığı değiştirelim diyorum arkadaşlar. ''Bindirimleri Duyuralım''
    https://urun.n11.com/erkek-parfum/gu...riteo_customer

Yorum

• Marmaris büfe
      Marmaris büfe Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bayramda kolonyalar pahalı olur 😊

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bana göre % 100 zam gelmiş belki de daha fazla. Ben elimdekini saklayayım bari, 5-6 sene sonra vintage olur :-)) :-))

• Click image for larger version

Name:	6122E1DD-355C-40CC-96EE-AB4C5C28793A.png
Views:	766
Size:	225.4 KB
ID:	168386 Büyük ihtimal sahtedir de insan yinede merak ediyor trenyol satınca sizce bu parfüm gerçek mi ve satıcıyı tanıyan var mı ?

Yorum

• ntmm22
      ntmm22 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Öyleyse her satıcı kendine yazar cidden saçmaymış ben bilmiyordum, hocam ben çook uzun zamandır hiç internetten almadım bakmıyorum bile zaten aldıgımız parfümler ve parfümcüler belli hal öyle olunca trendyol falan tıraş geliyor. Bir tek morhipo nun kendi sattığı zamanlarda a taste of heaven kokusu 700 liraya kutulu alınabiliyordu onu almadığıma çok pişmanım 5 6 ay kadar önce o fiyat cok iyidi,

• ntmm22
      ntmm22 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      şimdi bu başlığın altında bunu yazınca bu aventus da fırsat demişim gibi anlaşılabilir aman öyle birşey demiyorum Kilian kuponla falan o fiyata geliyordu satış fiyatı bin liraydı, belki forumdan birileri bile almış olabilir gerçekten iyi fiyattı

• sserkan
      sserkan Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aventus şişesini dp den alıp doldurdunmu tamamdır. Al sana kalıcı aventus.

• Arkadaşlar Versace Eros sevenler var ise 200 ml fiyatı indirimde şu anda satıcısı Hepsiburada olduğu için linki bırakıyorum faydalanmak isteyenler değerlendirebilir.
    https://www.hepsiburada.com/versace-...za=Hepsiburada

Yorum

• Site ne kadar güvenilir bilmiyorum ama Penhaligon's parfümlerinde çok büyük indirim var.
      https://www.makyajtrendi.com/satin-a...NY59sSFON8iAl8

Yorum

• ntmm22
        ntmm22 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Tapatalk postun altındaki yorumları maalesef göstermiyor buna bir çare bulmak lazım, aynen hocam bende fujere giriş şişemdir

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Kofre olduğu için kutusuna hanım çökmüştür muhtemelen Ama iki tane vardı elimde biri 100lük, kofre olan 50lik. 50lik olansa kaynak makyajtrendi yani

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Tapatalk kısımı ile ilgili ise bilgim yok maalesef. Ama onu daha önce de yine dile getirmişler idi. Teknik bir çözümü olmalı elbet.

• En güzel indirimleri sanırım morhipoda gördüm, linki sorry ekleyemiyom, denemeleeim oldu açılmadı çıkmadı ondan sadece site ismi yazdım. Lalique, Gres kokularında baya çeşit vardı gerçekse elie Saab Le parfüm royal +2 vücut ürününü 300 küsürde görmüştüm ki Sephoralarda 650-700den aşağı satılmaz o koku. Bir de 1 soru kosmoland diye bir satıcı var morhipodaa da başka sitelerde de satış yapıyor baya indirimli gibi yapmış fiyatları, sizce şüphelenmeli miyiz?

Yorum

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Morhipo'dan en son alışverişim 1 ay üzerine ulaştı. Tüketici haklarına gidecektim az kalsın. Çünkü ürün ulaşmamış, kargo takibi yok ve mesajlara standart kopyala yapıştır cevap veriliyordu. Anlayacağınız orası da her ne kadar Boyner Grup bünyesinde gözükse de, n11 gibi halk pazarı olumş durumda. Satıcıya güveniyorsanız alın. Diğer türlü almayın derim. Keza Morhipo'nun çok umrunda değil.

• guardian
        guardian Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        cosmoland güvenilir hocam, bir kaç parfüm aldım. sıkıntı yaşamadım.

• Rayiha
        Rayiha Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Buradan fikir edinebilirsiniz.

http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...zmetik-morhipo

• Arkadaşlar bu paylaşılan makyajtrendi sitesi guvenilir mi alışveriş yapan var mi

Yorum

• Sevil’de kampanya fiyatlar uçuktur ama yinede burada bulunsun.

Yorum

• Ben makyajtrendinden alışveriş yapiyorum güvenli. Son indirimden de 2 deodorant bir parfüm aldım. Sorunsuz. Zamanında bir çok kişinin Penhaligon’s ve Serge Lutens aldığını da biliyorum siteden.

Yorum

• Şu sıralar çok popüler bir parfüm ve zor bulunduğu için buraya atmak istedim. İstanbul parfümeriden bir kaç defa alışveriş oldu sıkıntı yaşamadım ama aynı parfümün bu kadar fazla testere olması düşündürücü tabi.

Yorum

• ruhi_
              ruhi_ Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              ilgili bir satici ama son donemde butun parfumlerin fiyatlarini cok yukseltti.

• ntmm22
              ntmm22 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Furkan hocam bu arada bence bu guccinin performansı çok kötü değil, yayılımı zaten zayıf bir koku profili var ama kalıcılık bence fena değil 6 8 saat kalıyor diye düşünüyorum

• furkan1001
              furkan1001 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              ntmm22 hocam bende bir saatte uçuyor valla yada ben hissetmiyorum ki bu benim için çok büyük negatif özellik benim için çevrenin hissetmesinden çok kendimin hissetmesi lazım. Mesela nil onunda yayılımı düşük ama sürekli benimle beraber ve ben hissediyorum kokusunuda çok seviyorum abartılı derecede değişime uğramazsa her daim şişesi elimin altında olacaktır. Bu arada mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. 🙃

• İlgililerine özellikle min new york almayan isteyen arkadaşlara duyurulur neredeyse yüzde 50 indirim var. Hayırlı alışverişler dilerim. 🙃

Yorum

• Beymen'de çoğu parfümlerde %20 indirim var. 2 ve üzeri ürüne %25.
              Son Düzenleme stormwinder; 10-06-20, 09:44. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Yeni yerli niche parfüm markamız Yakura'da güzel indirim var. Bütün parfümler 200 TL, seyahat seti 70 TL

Yorum

• Acemiburun
                  Acemiburun Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hocam deneme şansınız oldumu

• Myrkur
                  Myrkur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Acemiburun daha önce seyahat setini alıp denemiştim ben. Denemeye değer. Şunu şişeli alayım dediğim bir parfüm olmadı ama sizlerin olabilir belki çünkü kokular genel olarak belli bir kalitede bence.

• Acemiburun
                  Acemiburun Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Teşekkürler 🌱

• Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
                Yeni yerli niche parfüm markamız Yakura'da güzel indirim var. Bütün parfümler 200 TL, seyahat seti 70 TL
                Hocam yakuradan tavsiye edebileceğiniz bir parfüm var mı

Yorum

• Myrkur
                  Myrkur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Safran seviyorsanız Som. Feminen çiçeksi-meyvemsi seviyorsanız alanguva. Tayga ve Koru da güzel diğer ikisini sevmedim.

• https://www.a101.com.tr/kozmetik-kisisel-bakim/parfum-deodorant/?sorter=-price&page=1

fiyatlar fena değil, designer arayan varsa..

Yorum

• https://www.makyajtrendi.com/urun-bulucu/?&marka=11

Makyaj treninde serge lutensler indirimde ozellikle collection noire parfumleri gayet uygun

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                  X