Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bir Şişesini Bitirmeden Diğer şişesini Aldığınız Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Ursa ve Lidge oldu

Yorum

Stok yapmak iyidir, Hele ki bu aralar, hazır n11 de indirim varken kaçırmayayım dedim ve aldım. Mercedes Benz LEE Parfüm, yaz boyunca kullanacağım Niche kafasındaki tek designer parfümüm diyebilirim. Tom Ford Tuscan Leather e çok benziyor, yalnız içerisinnde deri yok ama yine de o hissiyatı veren bir parfüm. Almayan pişman olur. 240 TL civarında 120 ml direkt parfüm. Daha ne olsun

Yorum

Terenzi Draco
        Zadig for her ( dracoyu andırıyor diye )

görünce dayanamıyorum

Yorum

Böyle bi şey yapmam için anca üretiminin biteceğini duymam lazım heralde

Yorum

Bulduğum farklı batch aventusların hepsini almak istiyorum bu hobi bir gün sona ererse yaz için tek kokum olabilir.

Yorum

O’Driu Peety/Pathetique: Bulunması zor ve discontinued olduğu için ilk bulduğum şişeleri aldım.

Oliver & Co. Vetiverus: Markanın isim değişikliği sonrası kapanma kararı alması sonucu 4 şişe stok yaptım. Ve parfümörü geçen günlerde tekrar geri döndüğünü açıkladı…

Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Précieux: 100 ml’lik kırmızı şişesini aldıktan sonra 90 ml’lik ilk çıkan şişesine denk gelip aldım. Normalde böyle bir amacım yoktu ve tamamen şans denebilir.

Baruti Melkmeisje: İlk denediğimde gerçekten sevmiştim ve uygun fiyata da ikinci şişesini aldım. Yine uygun bir fiyat bulursam alırım diye düşünüyorum.

Yorum

iki tane koku geliyor aklıma CNH ve TT Laudano Nero

Yorum

İşleniyor...
                X