Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bir Şişesini Bitirmeden Diğer şişesini Aldığınız Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bir Şişesini Bitirmeden Diğer şişesini Aldığınız Parfümler

Aslında biz parfümseverler o kadar fazla çeşitli parfüm kullanıyoruz ki bir şişesini bitirmek bazen yıllarımızı alabiliyor. Ama öyle parfümler varki sürekli kullanacağımızı düşündüğümüz bazen şişenin yarısına bile gelmeden sanki bir daha bulamayakmışız gibi hemen bir yedek alıp kenara atarız.

Sizin kenarda bekleyen veya henüz şişesini bitirmeden almayı düşündüğünüz parfümler neler?

Byerley,New York patchuli intense,grey vetiver ve tabi ki Real Patchouly Bois

Yorum

tom ford black orchid

Yorum

Lidge

Yorum

Daha çok benim kullanıp eşimin az kullandıklarından Chergui, çoğunlukla eşimin kullanıp benim arada bir otlandıklarımdan TM Angel, Rose d'Arabie, Figuier Eden

Yorum

Xerjof Casamorati 1888
            Guerlain Lidge
            Tauer LDDM
            Nicolai Newyork İntense

Açılmamış 1 er şişe bulundurmaya çalıştığım ve açtığımda hemen yenisini aldığım parfümler

Yorum

Aventus, Virgin island water
              estefanyen

Yorum

New York Intense'i kullanma hızıma bakılırsa şu aralar yedek alışı yapsam o olurdu. mevsimine de denk geldi. Bir zamanlar dolapta sıfır Lidge'lerim, Costume National'larım Cdg2'lerim dururdu. Şimdi olağanüstü durumlar hariç hiç bir şeyi yedeklememeye başladım. Bir tane New York Amber saklamıştım o var tek. Parfüm dünyası çok geniş, bildiğimiz notalarla yapılan benzer parfümlerin bazen daha iyilerini bulup, alışmış olduklarımızdan dahi vazgecebiliyoruz. Zaman zaman bir parfümü 3-5 şişe kullanıp terkettiğim oldu, dönem dönem dönüp tekrar kullandıklarım oldu. Forumdaki genel yönelim ve sayesinde daha rahat ulaşabildiklerimiz sonucunda hemen hemen designer'ları terketme aşamasına gelinmeye başlandı. Yedeklediği parfümleri çıkarıp satan arkadaşlar var. Beğeniler hep değişiyor. Dolayısıyla ben hep yeni'den yanayım gene.

Yorum

iki tane var, adp colonia intensa.. amouage reflection

eskiden de l'eau d'issey ve issey miyake intense'i bitmeden yenisini alırdım..

Yorum

LİDGE, Dior Homme İntense

Yorum

Sanırım bunu ılk defa "dior homme sport"ta yasadım

Yorum

Bır de chergui'de 😊

Yorum

Orjinal yazı sahibi: harunozkan89 View Post
                          Sanırım bunu ılk defa "dior homme sport"ta yasadım
                          Dior Homme Sport da benim şişesi bitmeden tekrar sartın aldığım bir parfümdü..

Yorum

benim de Dior homme sport idi

Yorum

ursa ve wonderwood bitmeden diğer şişeyi aldırdı bana

Yorum

İşleniyor...
                              X