Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Kötü Kokan Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Armani ADG Profumo

Yorum

Chanel Egoiste
      Unique Luxury Akdeniz
      Serge Lutens Le Participe Passe
      Chanel Anateus
      TMOV Mystic Incense
      Franck Boclet Crime
      Dunhill British Leather
      Yves Saint Laurent Kouros
      Costume National 21
      Serge Lutens Fleurs d'oranger
      Profumum Roma Arso
      Profumum Roma Fumidus

Yorum

Kötü koku yoktur yeterince denenmemiştir, bu fikri bana oturtan çok koku oldu. Heryere yazdım Zeybek gibi bir koku niye yapılır ne kadar iğrenç dedim, denedim denedim denedim her seferinde farklı birşeyler gördüm yine şişeli almadım ama kokuda farklı birşeyler bulabildim. Kötü diyemem ama bana rahatsızlık veren bazı parfümler mevcut, hepsinin ortak noktası benzoin notası oldu bazı kullanımları beni biraz rahatsız ediyor. Costume national scent zadig voltaire this is him bunlara örnek.

Yorum

English Laundry Windsor Pour Homme
          Tziana Terenzi Ursa
          YSL Kouros
          Kilian Back To Black

Yorum

Ben de liste başına Back to Black ekliyorum. İlk başlar farklı bir koku gibi gelmişti. Ama deneyim kazandıkça aslında burnu fazlası ile yoran hatta sıkan bir koku haline geldiğini fark ettim.

Kötü olduğu için değil ama gereksiz olduğu için Xerjoff Alexandria 3 de ekliyorum listeye. Alexandria 2 varken neden 3 e o parayı vereyim ki ?

Mugler Alien man . Olmuş mu bu koku yani ...

Yorum

Oud ve türevleri bezdirdi. Uddan bıkmadık mı sizce de hala bakıyorum Paolo terenzi 2-3 farklı ud içeren parfümler yapıyor abi yeter bıktık uddan sen de biliyorsun hem kendi tt markasına hem v cantoya yapıyor böyle. Hayvansal tarzlar da kötüdür yani grupta hala zor koku sevenler olsa da gördüğüm hayvansallara bir nefret var Chanel antheus da designer halaybaşı olur. ZOOLOGİST KOKLAMADIM HİÇ AMA HYRAX VE CİVETE verirdim herhalde kötü koku birinciliğini markadaki kokuları inclesem.

Yorum

Kesinlikle chanel egoist… kusmuk gibi kokuyor

Yorum

Jagler
                  First class
                  Old spice

İlk mesajım böyle dede işi olsun bari 😁

Yorum

İşleniyor...
                  X