Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Kötü Kokan Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• En Kötü Kokan Parfümler

Parfümün iyiside kötüsüde göreceli bir kavramdır. Kimilerine göre güzel olan kimilerine göre kötüdür. Sizin şu ana kadar kokladığınız en itici kokuya sahip parfüm hangisi?

Zoologist Bat bu konunun halay başı olur

Yanındaki arkadaşları da ;

Bois 1920 Sushi Imperiale
    Byredo Gypsy Water
    Montale Red Aoud

daha aklıma gelmeyen çok var
    Son Düzenleme Xlusive; 03-03-17, 11:38. Tarafından yapıldı.
    Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

Hermes terre
      mancera - sand aoud

Yorum

Her ne kadar markayı sevsem de,

açık ara Etat Libre D'Orange Secretions Magnifiques.

Yorum

Bayadır denk gelmiyor böyle koku bana..Bir de bana çoğu gül+oud korkunç geliyor tahammül bile edemiyorum ama bu kötü oldukları anlamına gelmiyor. Olaya o yönden bakıyorum biraz da ondan kötü diyemiyorum sanırım.. Yazmış olmak için yazayım:

vetiverseverler denemelerinize lütfen Montale Vetiver Des Sables ile başlamayın.

Yorum

Serge lutens bap time du feu..dior eau noire

Yorum

tabi ki de, URSA ve TUSCAN.... ya bu parfümlere tahammül edemiyorum. Hele ursanın başlangıcı nedir öyle?

Yorum

YSL Kouros.

Yorum

Tom Ford - London

Yorum

Eaux de Caron Forte,cartier declaration hele direk kusma refleksi oluşturuyor bende.

Yorum

Aşırı kalitesiz tonka ve misk notaları içerdiği için beyin delen, mide bulandırıcı derecede tatlı ve kremsi ucuz market parfümleri. En irkildiğim parfümümse Bvlgari Aqva Marine Tonic. Böyle hem ferah, hem deniz yosunu, balık pazarı, amber, sandal ağacı, yıkanmamış maydonoz, meyve falan kokmak istersem sıkıyorum. Birazcık sık temizlenmeyen buzdolabı kokusu gibi. Ama onu bile kendime kızıp cezalandırmak istediğim zamanlarda kullanırım. Aklıma gelmişken; sayıları çok fazla olmasa da deneyebildiğim Guerlain erkek parfümlerinde duyumsadığım tatlımsı bir nota/akor var ve sırf bu nota yüzünden Guerlain parfümlerinin çoğunu sevemedim. Acaba benimle aynı fikirde olan biri var mı merak ediyorum.

Yorum

Kesinlikle kouros ilk defa midemi bir parfüm altüst etti. Nasıl sıkıyorlar bunu anlamıyorum. Parfüm demeye dilim varmıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: imerafera View Post
                          Kesinlikle kouros ilk defa midemi bir parfüm altüst etti. Nasıl sıkıyorlar bunu anlamıyorum. Parfüm demeye dilim varmıyor.
                          Bu yoruma bir çok kez şahit olduk bende dahil bir çok arkadşımızın parfümle bu kadar içli dışlı olmamışken koşa koşa uzaklaştığımız bir kokuydu. Parfümler denedikçe ve yeni şeyler keşfettikçe ve en önemlisi burun gelişince arkaya dönp tekrar baktığımızda aaa bu aslında çok güzelmiş deyip sonra sık sık kullandığımız bir parfüme dönüştü kendileri. Umarım sizde de bir süre aynı etkiyi yaratır. Olmaz imkansız demeyin bir zaman sonra ne dediğimi çok iyi anlayacaksınız

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post

Bu yoruma bir çok kez şahit olduk bende dahil bir çok arkadşımızın parfümle bu kadar içli dışlı olmamışken koşa koşa uzaklaştığımız bir kokuydu. Parfümler denedikçe ve yeni şeyler keşfettikçe ve en önemlisi burun gelişince arkaya dönp tekrar baktığımızda aaa bu aslında çok güzelmiş deyip sonra sık sık kullandığımız bir parfüme dönüştü kendileri. Umarım sizde de bir süre aynı etkiyi yaratır. Olmaz imkansız demeyin bir zaman sonra ne dediğimi çok iyi anlayacaksınız
                            Yaklaşık 2 senedir parfümlerle içli dışlıyım ancak sanmıyorum sevebileceğimi mide bulantısı yapıyor, hadi ben sevdim diyelim sıktığım zaman çevremdekiler kaçıyor. Lidge, Chergui gibi parfümleri bile ilk denediğim zaman sevdim zor kokular olduğunu duymuştum. Ancak kouros imkansız bana göre. he tekrar bir şans veriyim dersem bizim köydeki ahıra girip derin bir koklarım şöyle oh mis.

Yorum

2002 senesinde YSL bir parfüm yapmıştı. Tanıtım posteri edepsiz içerdiğinden hemen hemen hiçbiyerde sansürlenmeden asılamadı. Zorlayıcı bir parfüm olduğu belliydi. Çıktığını görünce hemen gidip kokladım ve gerçekten tiksindim. O zamanlarki deneyimlerime göre bence dünyanın en ağır kokusuydu, yanmış plastik kokuyordu. Parfüm M7, nota ilk kez kullanılan Oud ve tasarımcı Tom Ford'du. Sonradan üretimden kalktı ve efsane oldu. Şimdi geri dönse bence çok satar.
                              Şu an itici bulduklarım Narcisso for Him EDT'deki ıslak beton havası, benzerini Montale Red Vetyver'de de aldım. Uzun süre tende kaldığında Tuscan Leather, Godolphin, DG Velvet Desert Oud'da son derece pis geliyor burnuma.

Yorum

İşleniyor...
                              X