Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: connoisseur
    Sahin Guzel gunlerde ve saglikla kullanin.
    Çok teşekkür ederim kardeşim

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sonunda Laudano Nero'yu şişeli ediniyorum.)

Yorum

• Click image for larger version

Name:	IMG_2720.JPG
Views:	217
Size:	1.98 MB
ID:	46447 Nishane - Hacivat, Amouage - Honour ve Bond No. 9 - Newyork Amber sonunda elime geçtiler
        Son Düzenleme Azzura; 03-10-17, 13:22. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Hacivatı keşke şişeli alsaymışım diyorum fırsat varken. Güle güle kullanın.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: anigemini View Post
            Hacivatı keşke şişeli alsaymışım diyorum fırsat varken. Güle güle kullanın.
            Çok teşekkürler bende bu zamana kadar neden şişeli almadım diye düşündüm gerçekten en iyi yaz kokularından birisiymiş.

Yorum

• İyi günlerde kullan üstad. Honour özellikle bu mevsimde çok iyi bir seçim. Newyork amber için en azından aralık girmeli. Hacivat ise son zamanlarda en sık kullandığım parfümlerden. Hepsi çok şık. Yerinde ve zamanın da kullanıldıklarında keyif veren parfümler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                İyi günlerde kullan üstad. Honour özellikle bu mevsimde çok iyi bir seçim. Newyork amber için en azından aralık girmeli. Hacivat ise son zamanlarda en sık kullandığım parfümlerden. Hepsi çok şık. Yerinde ve zamanın da kullanıldıklarında keyif veren parfümler
                Kesinlikle üstadım. Bond Amber de dediğiniz gibi daha soğuk zamanların kokusu gibi duruyor. Yarın kesinlikle hava çok sıcak olmazsa honour ile güne başlayacağım

Yorum

• Bu parfüm gerçekten başka Click image for larger version

Name:	IMG_2839.JPG
Views:	173
Size:	3.29 MB
ID:	47670

Yorum

• Yeni parfümlerinizi güzel günlerde kullanın Kürşat bey , harika seçimler ...

Yorum

• Azzura
                      Azzura Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Çok teşekkürler Hatice Hanım Beğenmenize çok sevindim

• İleriye dönük bütün planlarımı bu dört koku üzerine yapıyorum artık kısmet bakalım.

Kemi Blending Magic: Hayat ve Aurum
                    Puredistance: M ve Black

Yorum

• RİYAFES
                      RİYAFES Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Evet Hocam güzel ne demek harikalar

• ali
                      ali Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Evet en kısa sürde kavuşabilmemizi diliyorum ikimiz için de

• RİYAFES
                      RİYAFES Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bilmukabele Hocam

• Kemi ler hakkindaki yorumlariniz nedir Sefayir hocam acaba?

Yorum

• Sercan Hocam öyle ayrıntılı koklama şansım olmadı ancak Hayat ın açılışı çok zorlayıcı bugüne kadar denediğim hiç bir kokuya benzemiyor.Açılışta Acı portakal ve Lavanta birlikteli kokuya asidik bir açılış yaptırıyor, ondan sonra benim burun iptal oldu zaten,Aurum ise Xerjoff Nio, Uden çizgisinde kaliteli bir koku. Daha çok deneme yapmak lazım tabiki.Akasya AVM'ye yol edineceğiz artık. Bu arada Kemi markası Xerjoff ve Sospiro markasının sahibi Sergio Momo'ya ait.

Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post
                      Kemi ler hakkindaki yorumlariniz nedir Sefayir hocam acaba?

Yorum

• Kemi nedensizce bir suredir benim de ilgimi cekiyor. Yurtdisi seyahatinde denerim diye dusunurken Istanbul’da da oldugunu ogrendim. En kisa zamanda ben de deneyecegim.

Yorum

• Freeoud
                          Freeoud Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Şahsi fikrim; Kemi Hayat ülkemizde satışa sunulan kokular içerisinde bu kışa damgasını vuracak derece de hoş bir koku olmuş.Her ne kadar oud içerikli olarak sunuluyor olsa da da öyle baştan sona oud kokusunun etkili olduğu düşündüğüm kokulardan değil ancak alt nota olarak kullanılan paçuli notasını güzel olmuş.Kemi Hayat kokusu seride ki diğer kokulardan bir tık daha pahalı olduğunu belirteyim diğer kokular 1450 olarak satışa sunulmuşken hayat 1700 olarak belirtilmiş.

• Orjinal yazı sahibi: Azzura View Post
                        Bu parfüm gerçekten başka Click image for larger version

Name:	IMG_2839.JPG
Views:	173
Size:	3.29 MB
ID:	47670
                        Güzel seçim...kuruşuna kadar parasını hak eden, 2009'da İtalya'da en iyi erkek parfümü seçilmiş olan Dominique Ropion'un şaheseri...bu arada güzel bir özelliği de şeffaf olmasına rağmen, sarı sıvısı bittikçe ancak fıs fıs borusunun ortaya çıkmasıdır...eski şişelerde en azından öyleydi.

Yorum

• Nisean, DHP, DHI ve Lidg aldım

Yorum

• Frozenwings
                            Frozenwings Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Kışa hazırlık ha

• Azzura
                            Azzura Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Biraz öyle oldu baya bi kışlık var sanırım elimde
                        İşleniyor...