Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Uzun zaman sonra iyice yavaslayan konuyu kaldirip yeni bir baslikla devam edelim.
    Gozden kacan ve gereken degeri gormedigini dusundugum, yansittigi balzamik havasini oud, labdanum, safran, paculi gibi notalarla saglamlastiran, cok begendigim Perris Monte Carlo - Oud Imperial kullandim.

Pdm herod performansı üzsede genel beğeniye uygun

Yorum

PEKJI...EAUMER

Kurumasi muhtesem bir erkek kokusu.. yine beni rahatsiz eden bir acilisi var diger denediklerimde oldugu gibi.. eksimsi sakizimsi bi tuhaf..o kismi atlattiktan ve bir sure gectikten sonra koklamaya doyamadim... Bana yakissa surekli kullanirdim... niye orda burda degmeyecek paralara parfum ariyoruz ki... Pekji bence super... Tek eksigi kokularin hep maskulene evrilmesi... yeni koleksiyonda feminen dokunuslar olmus... 🈯️

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Hermes Bel Ami.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Yorum

Zoologist T-rex

Yorum

Bugün Libre -İntense kullandım. Baştaki lavanta yumuşayınca o kadar güzel bir vanilya-orkide-vetivere dönüşüyor ki koku anlatamam... Geceye yakıştırıyorum en çok, soğuk kış gecelerine, at şalını omzuna, çık gez parfümü tam😊

Yorum

Charriol Men

Yorum

bugun bir kez daha kokladım ve görüşüm değişti...gerizekalı GUCCİ....envy ve pour homme ile birlikte yazık etmiş bu kokuya,aslında bir miktar daha sample vardı satışta almadım salak gibi pişmanım..kullandıkça koku beğenim arttı..gerçekten klas bir koku guci raş..altta geçenlerde yaptığım yorum..buyur burdan yak...

"Gucci Rush formen..ilk kez kokluyor ve kullaniyorum,sample olarak birkactane buldum .. güzel bir sandalagaci çalışması,lakin hem orta hem temel notalarda sandal ağacı kullanılmış..fragratica yorumlarinda sillage olarak zayif olduğunu söylemişler ama benim deneyimime göre sillage goreceli..
                Mesele vücut ısısı ile biranda koku kendini hissettiriyor..normalde kokuyu alamadiginizi düşünüyorsunuz ama öyle değil.. parfüm dünyası için kayıp ama büyük bir kayip değil zannımca..ebay gibi sitelerde astronomik rakamlara satiliyor şu anda..600$ gibi...degermi? Bence değmez ama seveni için parasida varsa ...."

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Masque Milano Tango.

Yorum

Mancera | Red Tobacco
                    tatlı vanilik metalik sentetik bir keskinlikle geçen baştaki bir saati atlattıktan sonra, kalın bir vanilya baskınlığında tütün nüansları olan yumuşak bir kokuya dönüşüyor. yayılım iyi, kalıcılık çok iyi.

Yorum

Jubilation

Yorum

oud for greatness

Yorum

Azzaro Pour Homme

Yorum

Coco Mademoiselle kullandım. Son dönemde sevdiğim birçok parfüm ağır gelmeye başladı. Coco Mademoiselle ise kalıcı, baskın bir kokusu olmasına rağmen verdiği ferahlık hissiyle çok hoşuma gidiyor. Özellikle şampuan kokusuyla karışınca tertemiz hissettiriyor.

Yorum

Jovoy L'Enfant Terrible.

Yorum

İşleniyor...
                              X