Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

CH 212 Man

Yorum

Bugün coco edt benimle idi. Sonbahar, kış kokularımdan. Amber, karanfil, vanilyanin ve çiçeklerin ağırlıklı hissedildiği klasikleşmiş bir parfüm. Bugün makyaj yapmadan çıktım(bazen hiçbir şey sürmeden çıkasım geliyor evden) ve coco öyle güzel tamamladı, kurtardı ki günü... Chanel parfümlerinde bir makyaj efekti sezdiğimi söylemiş miydim? Kalıcılığı ise tüm chaneller gibi muazzam... Biterse koşa koşa gider alırım.

Yorum

MFK Masculin Pluriel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Tom Ford Ombre Leather.

Yorum

guerlain mitsouku bolca meseyosunu bunu roja diaghilev e göre daha sert ve keskin bir kokusu mevcut

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Gucci - Envy For Men

Yorum

Günlerdir Idole Aura kullanıyorum. Çok seviyorum kokusunu. Bazen biraz hafif, çok kalmıyor diye düşünürken birden burnuma geliyor kokusu. Güneş kremi havası da alıyorum. Eşim de beğendi. Ferah kokuyormuş. Bana yaz mevsimini en çok hatırlatan parfümlerden oldu. Hep elimin altında bulunsun isterim.

Yorum

• Rayiha
                  Rayiha Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Fiyatlar bu kurla iyice çıldırmadan ve indirim varken bence yedekleyin sevgili Libra. Bir de firmalar flankerları neredeyse tek seferlik üretiyor.
                  Son Düzenleme Rayiha; 25-09-21, 21:40. Tarafından yapıldı.

• Libra
                  Libra Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Doğru. İnşallah çok tutar da üretimi devam eder🙏🏻☺️

Francesca Bianchi Under My Skin.

Yorum

Nishane - Suede et Safran, klonda olsa nefis koku ve performans

Yorum

Noa kullandım, kış vakti sandal kokuları çok hoşuma gidiyor, noa’da bence esas oğlan ‘kahve’ notası olsa da sandal ile misk ile beraber acayip seksi bir birleşim oluşturuyorlar... Bu arada bendeki kelepir çok eski bir şişe ve bir edp. Artık sadece edt olarak üretiliyor ne yazık ki. Parfümü ilk sıktığınızda cidden iğrenç kokuyo, beni kendimden geçiren rayihası; koku oturduktan sonra, yaklaşık olarak ilk sıktığınızdan itibaren geçen iki saatin sonunda ortaya çıkıyor...

Yorum

Tom Ford Ombre leather parfum, klasik ombre leatherin icindeki o meyvemsi havanin torpulendigi daha cok dumduz deri kokan bir parfum olmus.Bana gore gereksiz olmus. Klasik ombre dururken bunu tercih eden olmaz diye dusunuyorum.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Creed - Aventus

Yorum

Dior - Homme Intense

Yorum

Serge lutens sidi bel abbes.

Yorum

abdul samad al qurashi black incense; ben bu parfümü çok seviyorum. mfk silk mood veya satin mood'un ortsalaması gibi.Sanki onların yazın kullanılabilecek hali gibi. Fiyat onlardan çok daha ucuz tabikide bir mfk kalitesi derinliği yok ama yinede güzel parfüm.Sık sık bitmiyor

Yorum

İşleniyor...
                              X