Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Lancome sagamore edt ( vintage değil) kullandım. Chanel pour monsieur, Nicolai New york intense tarzında tam bir centilmen kokusu.

Yorum

• Dolce & Gabbana The One EDP 💉

Yorum

• Tom ford vert d'encens
        çam ve tütsü efektinin kısa sürede geriye çekildiği her daim kalın şekilde hissedilen amber efektli(tatlı ,hafif pudra ,dumansı) bir koku.

Yorum

• Asaid
          Asaid Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          otsu kısmı oldukça çiğ geliyor bana maydanozvari, 3ml dekantı bile bitiremedim bu yüzden. o kısım haricinde verdiği hissi seviyorum. yeşilliği Sahara Noir'a nisbeten daha doğal hissettiriyor yine de bu konseptte S.Noir'ı tercih ederim.
          Son Düzenleme Asaid; 17-07-22, 16:44. Tarafından yapıldı.

• Acemiburun
          Acemiburun Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sahara noir gibi bir eseri ben bu arkadaşla kıyaslamam bile

• Asaid
          Asaid Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          😀

• Narciso Rouge EDP kullandım. Bugün girdiğim her ortamda parfümümle ilgili iltifatlar aldım. Bu beni çok mutlu etti. Geçenlerde denize giderken sıkmıştım ve o zaman da çok iltifat almıştı. Tüm denizi mis gibi kokuttun demişlerdi. Narciso parfümleri genel olarak dikkat çekiyor zaten ama Rouge içlerinde en fazla sorulan parfümüm oldu.

Yorum

• Acemiburun
          Acemiburun Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Şu şişesi kırmızı renkli olan mı Libra

• Libra
          Libra Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Evet Acemiburun kırmızı küp olan👍🏻

• Libra
          Libra Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bu parfümü ilk denediğimde ben de çok etkilenmemiştim. Uzun süre almadım. Daha sonra bir yorumdan etkilendim ve denemeye karar verdim. Kendi üzerimde gerçekten çok sevdim ve neredeyse her sıktığımda iltifat aldım. Bunun üzerine yedekledim bile😊 Özellikle bugün hava sıcak, ağır olur mu diye çekinerek sıkmıştım ama farklı ortamlarda farklı kişiler bayıldılar parfümüme🥰

• Abercrombie & Fitch - Fierce (2011) epeydir kullanmiyordum bugün bir şans verdim iltifatlari topladı

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bvlgari Man In Black ⚫️

Yorum

• bvlgari tygar..parfümü sıktıktan bir süre sonra koku kayboluyor gibi..yani alamıyorum..sanırım içindeki iso e notası sebep oluyor..yorumlarda bundan bahsedilmiş hep ..aslında koku orada ama alamıyorsunuz

Yorum

• Amouage | Overture Man
              kısaca zencefil-portakal jöleli defne yapraklı absinth. oylandığı kadar baharatsılık hissetmiyorum, pelin otu tarzına yakın nisbeten sert bir yeşilliği var. bariz hissedilen zencefil-greyfurtsu yapı ile de buruk ekşi bir yapı. ambersi tatlılığının daha çok portakal tarzı tatlı jölemsi balzamik bir karakteristiği var, aroma Elixir des Merveilles ile benzer. bu kısmı ile buruk yeşiller iyi dengelenmiş. animalik yada isli bulmuyorum. yayılım ve kalıcılığı iyi seviyede. kıyafette kaldıkça güzelleşen şık bir koku.

Yorum

• Armani Code Colonia 🧿

Yorum

• Lancome sagamore ile devam

Yorum

• Dior homme sport (2017)

Yorum

• YSL La Nuit De L’Homme ▪️

Yorum

• Le labo - Bergamote 22

Yorum

• Xerjoff fiero 🌤️

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Regalien | Clubs of Iris
                            denk geldiğim en baskın ve sade kök iris kullanımlarından birine sahip. hafif topraksı, olabildiğine kuru ve neredeyse tatsız ve yağlı. Rouge Assassin'in floral tatlı elementleri tümüyle çıkarıldığında geriye kalan kısmı gibi. referans olarak bakıldığında oldukça iyi ve arada kullanmak keyif verici ama uzun süreli kullanmak zor. elimdeki dekant oldukça eski, sonradan reformüleye gidildiyse şaşırmam. yine de denediklerim içinde Spade of Vetiver'den sonra en kaliteli ve diğerlerinden açık ara ayrılan bir iş.

Yorum

İşleniyor...
                            X