Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Zara True Leather

Yorum

• Bugün Zara Violet Blossom
      Menekşe dükkanına düşmüşüm gibi kokuyorum

Yorum

• bitti bitiyor… rengi gibi mor, pembe, duygusal, romantik, asil… parfüm almama yeminimi bozduracak galiba ck euphoria.

Yorum

• Dior Homme 2020. Bu yıla bayıldım. Harika bir modern fougere. Fakat sanki tenimde kalıcılık alamıyorum

Yorum

• Dün Spellbound, bugün Gucci Guilty Intense sıktım. İkisi de çok memnun olduğum parfümler. Hem kalıcılık, hem koku güzelliği olarak.

Yorum

• Terre d’hermes eau givree
              Açılışı doğal ve yabani kokan taze zencefili net alabiliyorsunuz. ortalama yarim saat buram buram zencefil gerisi Hermes terre DNA si fakat bana göre vasat kaldı diyebilirim.
              Orijinal terre EDT ve pure parfum favorim her zaman

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Acemiburun
                Acemiburun Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Mandalin, greyfurt, limon asidik hava ile acilisi yakın zamanda denedigim azzaro l'eau ph, yanina issey miyake ph karışımı birşey dedim kendimce , bana göre heyecanı olmayan sonuna sport eki gelen bir parfümden ibaret olmuş ,terre d hermes sport tabi siz yine de deneyin

• Feba2008
                Feba2008 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                parfümde baştan sona beni karamsarlığa sokan bir hava var. yada bugün modum düşük

• Zara Warm Black

Yorum

• Ormonde jayne nawab of oudh kullandım. Kalıcılık ve yayılım çok iyi, buran buram kokusu geliyor burnuma.

Yorum

• Bugün Creed Love in Black sıktım. Denediğim tüm Creed ler içinde en beğendiğim bu olmuştu. İlk başta lastik kokusunu andıran bir nota olsa da tende durunca harika bir menekşe kokusuna dönüşüyor. Çok pudralı değil. Meyvelerle harmanlanmış parlak bir menekşe. Bir arkadaşım üzerimde YSL Paris zannetmişti. Kıyamadığımdan 2 fıs sıktım ama burnuma sürekli geliyor kokusu. Harika..

Yorum

• Mugler'ın özel serisinden Mugler Hot Cologne kullandım. Klasik Mugler Cologne DNA'sına kahve notasınin eklenmesiyle oluşturulmuş bir kompozisyon. Hem ferah hem de kahveden gelen bir sıcaklık var. Yoksa Hot Cologne ismine bakıp baharatlı birşey beklemeyin. Klasik Mugler Cologne'u ve kahve notasını seviyorsanız muhtemelen bunu da seversiniz diye düşünüyorum.

Yorum

• MFK petit matin
                      Açılışı ferah parlak hafif tatlımsı yormayan feminene eğilimli ilerleyen saatlerde hafif misk kokusu ve performans olarakta tatmin etmeyecek bir parfüm

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• boucheron pour homme 80 lere saygı duruşu bol limonlu zengin içerikli ,doğal kokan değeri bilinmeyen bir maskülen..buarada patrıck swayze in favori kokusuydu...

Yorum

• Ralph Lauren Safari kullandım. Tatliligin çok çok hafif hissedildiği, ferah denebilecek yapıda, maskulenligini her daim hissettiren ,çıktığı dönemin özelliklerini yansıtsa da günümüzde de rahatlıkla kullanılabilecek modernlikte, zamansız odunsu aromatiklerin bence en güzel örneklerinden.

Yorum

• Bugün Kenzo Flower sıktım. Özellikle yaz mevsiminde, açık havada, deniz kenarında kullanmayı çok severim. Bolca iltifat alırım. Benim demirbaşlarımdan.

Yorum

• Creed viking cologne

Yorum

İşleniyor...
                              X