Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Prada - Luna Rossa

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• Yine bir tütün kokusu. Serge lutens sidi bel abbes.

Yorum

• Zara Bois Soleil

Yorum

• Bugün Michael Kors Michael kullandım. İlk denediğim an çok sevdiğim parfümlerden. İkinci şişemdeyim. Çok dikkat çeken, kalıcılığı ve yayılımı çok iyi olan bir parfüm. Carnal Flower dan sonra en sevdiğim çiçek kokulu parfüm diyebilirim. Taze, ferah, buram buram kokan bir çiçek bahçesi gibi..

Yorum

• Paco Rabanne Pure XS

Yorum

• Chanel Coromandel kullandım. Şunu fark ettim ki "Yola sadece tek bir parfüm ile devam edecek olsanız o parfüm ne olurdu" sorusunun cevabı benim için net olarak Coromandel.

Yorum

• Bvlgari Gyan kullandım. Yasemin - paçuli- tütsü üçlüsü ekseninde güzel bir koku.

Yorum

• Costume National 21.

Yorum

• Frassai A Fuego Lento kullandım. Müthiş bir yasemin kokusu, gittikçe bağlanıyorum ve bitmesinden endişe duyuyorum. İstanbul’a uğrarsam ilk iş Nokta’ya gidip alıcam bir yedek.

Yorum

• Rayiha
                        Rayiha Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Aynı isimde bir enstrümantal tango vardır, Quinteto Real'den dinlemeniz tavsiye edilir ☺

• serge lutens five o'clock au gingembre;olsada olur olmasada olur.6-7 yıl önce denediğimde hayran kalmıştım.şimdi dekantı var bence reformule olmuş.biberli odunsu çaylı ekşili hoş bir parfüm.performans düşük ucuza bulunursa alınır

Yorum

• Davidoff Zino

Yorum

• Click image for larger version

Name:	kenzo jungle....jpg
Views:	269
Size:	53.2 KB
ID:	204454
                          narenciye suyunu haşlayıp içine bol bol tarçın kimyon koyup ahşap kadehte servis edildiğinde ortaya anca bu koku çıkabilir.

İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Zara Bois Soleil

Yorum

• Sabah Anka Kuş Los Vientos de santa Ana, akşam Serge Lutens Un Bois Vanille kullandım.

Yorum

İşleniyor...
                              X