Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün Narciso Rouge + Kenzo Flower. Yine harika oldu. Michael ve Kenzo Flower hayran olduğum çiçek kokulu parfümler ama bazen beni zorlayabiliyorlar. Bu şekilde daha sakin , yakışacak tarzda parfümlerle birlikte kulanmak hoşuma gitti☺️

Yorum

• Sanırım 2020 yılında aldığım black opium edp’min dibini görmek üzereyim. Bence çok seksi bir vanilya kokusu... Tekrar alır mıyım, nein...

Yorum

• Pi-jeY
        Pi-jeY Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        bende tam tersini düşünüyorum acaba çakmasını çok kullanan oldukları için midir bilemem ama çok vasat şekerli bir koku olarak kalmış hafızamda.

• Swann
        Swann Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        ben seviyorum. ama dedigim gibi, tekrar alip da kullanmam.

• Jo Malone Mrrh& Tonka

Eşimle beraber ortak kullandığımız tek parfüm. Favori Jo Malone parfümüm. Performans da baya iyi diğer diğer siyah şişe Jo Malone’lara göre .

Yorum

• Amouage Fate Woman.

Yorum

• Mancera | Aoud Vanille
          ilk 1-2 saatki gereğinden fazla ilaçsı ud kullanımını saymazsak vasat üstü kalitede bir vanilya-kakule baskınlığında ilerleyen basit güzel bir koku. P.Montale'nin bu adına ud demek için kullandığı hep birbirini andırır ilginç sentetik ud bileşimi aslında çok daha güzel olabilecek parfümü çoğunlukla aşağı çekiyor. ud hariç daha sıcak baharatlısı ve bir üst kalite için bkz. Lune Feline.

Yorum

• Mancera İnstant Crush. Bu kokudaki hiçbir notayı ayırt edemiyorum. Sadece erkeksi ve tatlı bir parfüm hissediyorum. Fakat bu tatlılık şurupsu, yapışkan veya kadınsı bir tatlılık değil. İlk sıkıldığında rahatsız edici. Değişken bir yapısı da yok. Ancak biraz durdukça seviyorum. Neyini sevdiğimi bilmiyorum. Tüm huyları rahatsız edici olsa da sevdiğim bir arkadaş gibi. Çok güçlü bir parfüm. Çok iltifat alıyor.

Yorum

• Evody Ambre İntense performansı zayıf bir amber kokusu daha iyi designerler var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Tom ford tobacco oud

Yorum

• Zara Denim Couture Pour Homme Extreme. Eski şişe. Üretilmiyor. Notalarında kakao listelenmemiş ama hissediliyor. Belki sedir ve tefarik bunu hissettiriyor olabilir. Ayrıca mandalinadan ziyade portakal kokusu var. Koku taklit etmeden Lidge'yi andırıyor. Bence çok güzel bir parfüm.

Yorum

• Bugün Narciso Poudree üzerine 2 fıs Michael sıktım. Çok güzel, çok dengeli oldu. Çıkan sonuç biraz Narciso Ambree yi anımsattı ki onu da çok seviyorum. Sarı çiçekler içeren, kremsi bir koku.
                    Michael a bayılırım. Hatta bazen 1 fıs havaya sıkıyorum ve gözlerimi kapatıp havayı kokluyorum. Kendimi yaz mevsiminde, deniz kenarında, her yerin çiçeklerle kaplı olduğu bir yerdeymiş gibi hissetmemi sağlıyor. O 1 fıs, odanın her yerine yayılıyor. Çok etkili ve harika bir parfüm. Ama bazen kendi üzerime sıkınca fazla geliyor. Günüme göre değişiyor. Narciso ile uyumunu sevdim. Narciso nun kremsiliği, çiçekleri dengeledi. Bu şekilde her an kullanabilirim😊

Yorum

• Herkese gunaydin! Sinif veli toplantim var, narciso for her edp kullandim. Idylle ile cok benziyorlar, beyaz tene cuk oturan bir misk-gul-odunsu yorumu.🌸

Yorum

• MFK Lumiere Noire Pour Homme

Bugün kendimi ödüllendirmek için sıktım Gerçekten özel ve farklı hissettiriyor. İlk yorum eşimden geldi. Yumuşak ve feminen koktuğunu söyledi. Bence haklı da, Femme versiyonu daha erkeksi kokuyordu seneler önce beymende kıyasladığımda. Gidip femme almak aklımdan geçmedi değil 😅 İnşallah bu Lumiere’in remake’i olur da bol bol kullanabiliriz …

Yorum

• Gucci Intense OUD

Yorum

• Davidoff zino harika paçuli kokusu.

Yorum

• Bugün Lancome Tresor kullandım. Çok eskiden bu parfümü sıktığımda buram buram gül ve kayısı kokardım. Şimdi ise burnuma çok yoğun bir leylak kokusu geliyor. Leylak kokusuna bayılırım ama başka bir parfüm sıkmış gibi hissediyorum☺️

Yorum

İşleniyor...
                              X