Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Oud Wood...

Yorum

• lartisan dzongkha....evde vakit geçirirken kullanılabilecek en güzel relax parfümlerinden biri.....

Yorum

• Amouage Bracken Man...

Yorum

• Diptique Eau Capitale kullandım Son zamanlardaki en iyi Gül parfümlerinden biri açılıştaki Bergamot pek hissedilmiyor Ancak Gül ve paçuli her daim hissediliyor Özellikle silaj ve performans üst düzey (12 saat + ) iltifat aldırıcı bir parfüm çok beğendim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Dior sauvage edp,ilk çıktığı yıldan beri beğenmediğim bir parfüm ancak öd,tarçın,vanilya,gül,paçuli notalarından sıyrılıp tatlı kokmak yerine biraz maskülen kokmak istiyorum bu aralar.halen caldion veya deodarant gibi koktuğunu düşünsemde beğenilmeyecek bir parfümde değil.en azından istediğimi aldım tatlı ve unisex kokmuyorum.turuçgilli çok az ferah baharatlı odunsu bir parfüm

Yorum

• Bottega Veneta Pour Homme Parfum.

Yorum

• Zoo Bat dekantımı sıktım, bu kokuyu özlüyorum ya, arada sıkmayınca, 😂 Neyse ki satma gafletinde bulunmama rağmen henüz kimse almadı. Topraksı, muzlu, miskli ve tonkalı, derinliği olan farklı ve çok güzel bir koku. Tabi ki şişesini sittin sene alamayacağımdan satma gafletinde bulunduğum fakat neyse ki henüz kimsenin almadığı dekant şişemden devam edeceğiz ilişkimize. 😂😂

Click image for larger version

Name:	0DD31215-7508-4767-826A-8CDC0EE0FF85.jpeg
Views:	236
Size:	785.6 KB
ID:	206370

Yorum

• Swann
                  Swann Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Kendimi seviyorum ya, valla

• zara bois soleil

Yorum

• İnitio Rehab... tatlılık (vanilya) ve arkadan gelen notalar baharatları bastırıyor veya değiştiriyor bence, bilmiyorum ya elimdeki dekant böyle ya da spicebomb'a çok benzetenler yüzünden bu kadar şaşırdım. ben pek benzetemedim çünkü...

Yorum

• Guerlain Patchouli Intense- Soğuk havaların özlediğim parfümlerinden.

Yorum

• Penhaligon Kensington Amber

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Michael Kors For Men vintage kullandım.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: fsater View Post
                          Dior sauvage edp,ilk çıktığı yıldan beri beğenmediğim bir parfüm ancak öd,tarçın,vanilya,gül,paçuli notalarından sıyrılıp tatlı kokmak yerine biraz maskülen kokmak istiyorum bu aralar.halen caldion veya deodarant gibi koktuğunu düşünsemde beğenilmeyecek bir parfümde değil.en azından istediğimi aldım tatlı ve unisex kokmuyorum.turuçgilli çok az ferah baharatlı odunsu bir parfüm
                          chanel bleu de chanel edp dün söylediklerimin hepsi bu parfüm içinde geçerli.dün takım elbise giymiştim diora daha uygundu.bugün smart casual'ım cahanele daha uygun oldu.dior daha maskülen ve sert. chanelde maskülen ama daha sabunsu ve temiz.ikisinden birini seçsem dior sauvage olurdu

Yorum

• Serge lutens sidi bel abbes kullandım.

Yorum

• ysl tuxedo; gucci 2 ve rochas moustache'a çok benzeyen mükemmel parfüm. menekşe notasınıda öğrenmiş olduk.çiçeksi yapıya hafif bir tatlılık eşlik ediyor.ofise çok uygun.tende çok daha güzel kokuyor.her güzel parfüm gibi tene yakın. o muhteşem açılış için günde bir kaç kez tazelenir

Yorum

İşleniyor...
                              X