Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nicolai baikal leather
    Baştan sona hakim, temiz , pürüzsüz bir deri. Başlangıçta deriye eslik eden safran biraz keskin gelse de orta bölümlerde duete katilan çiçeklerden en baskını menekşe. Menekşe ile deri bence uyumlu bir ikili. Bu bölümde birde burnuma bir çay notasi çalındı sanki ama notalarda goremedim. Huş ağacı vardi ondan suphelendim ama emin degilim cunku tek basina test etme imkanim olmadi o notayi.
    Performansi ve kalıcılığı orta seviyede. Genel begeniye pek hitap ettiği söylenemez. 5 ml lik dekanti ancak bitirebilirim galiba

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• PDM - Layton.

Yorum

• Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble (2017 öncesi) kullandım. Açılışında tütsüyle karışmış baharatlar mevcut ve bu kısım biraz sert sayılabilir. Neredeyse 15-20 dk sonrasında hafifliyor. Orta kısımlarında ise sandal ağacını çevreleyen hafif bir kahve ile sıcak bir amber ekleniyor ve burayı oldukça beğendim. Son kısımlarında ise sandal ağacına vanilya ve paçuli eşlik ediyor; ama ne yazık ki tene çok yakın kaldığı için sonrasını seçemedim. Güzel bir sandal ağacı yorumu olsa da performansından dolayı biraz üzebilir.

Yorum

• Hiram Green Vivacious oldukça çiçeksi feminen bir koku, fiyatına değecek bir parfüm değil olmasa da olur.

Yorum

• Anka Kuş Betwixt & Between. Kompleks, dumansı ve bir o kadar da smooty.
            Son Düzenleme Acarto26; 06-03-21, 11:22. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Gucci Pour Homme 2

Yorum

• Gucci İntense Oud Tütsü Ve Oud’ın harika birlikteliği. Çok güzel işlenmiş bir Oud var burada. Pek oud sevmeyen beni bile kendine sevdiriyor. Genel olarakta beğenilen bir parfüm. Sevmeyen çıkmadı çevremde. Ama performansı istediğim seviyede değil maalesef. Şişeli alıp almamakta hala kararsız kaldığım nadir parfümlerden. Herkese mutlu hafta sonları dilerim. 🙂

Yorum

• MFK Grand Soir...

Yorum

• Gallivant Tokyo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Nishane Anı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Givenchy - Gentleman Edp. 🙂

Yorum

• MONTECRISTO ... BLANC

Yavas yavas bahar ve yaz kokularina basliyorum... boyle arada baharlik kokular deneyecegim... Blanc ta onlardan biri.. Agir kislik yogun kokulardan sonra soft..ılık .. hafif bir koku .. cabuk ucuyor belki yogun kokulardan sonra oyle gelmistir.. Bahar icin ideal bir unisex...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Roja Diaghilev unisex olarak gecsede bence kesinlikle maskülen bir koku. Erkeklere daha çok yakışacak bir koku. Kalite muazzam kalıcılık muazzam. Bütün güzel notalardan eklemişler içine.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• SERGE LUTENS - Un Bois Vanille..

MFK - Oud Satin Mood ve KILLIAN - Straigth to Heaven gibi karakterli ama tekdüze değil..

NASOMATTO - Baraonda ve KILLIAN - Black Phantom gibi boğucu, ve illaki TOM FORD - Tobacco Vanille gibi bayıcı değil..

NISHANE - Ani ve HERMESSENCE - Ambre Narguile ve hatta JOVOY - Remember Me gibi özellikli, kullanılabilir ancak çakma bir gourmand yorumu gibi değil..

Gourmandların şahı MUGLER - Angel gibi efsane hiç değil..

Ama SERGE LUTENS yine kendi zarif yorumunu katmış ve yenmekten ziyade sürülebilen vanilyası bol kurabiyeler yapmış..

Sanırım bu bile benim için yeterli olmuyor, bu incelikli koku bile iştahımı arttırmıyor..

Belki de tatlı sevmediğimdendir.. Ali Muhittin Hacıbekir pastasını bile ite kaka yarım yerim ben..

Neyse ki Angel var..

Tek başına hiçbirini aratmaz.

Kim pastane önü gibi kokmak isterse, keyfi bilir.. Kurabiye adam olmak istemem..
                              Son Düzenleme uncle-benjen; 06-03-21, 21:06. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Ben bugün geçmiş splitlerden edindiğim L'Artisan Mon Numero 10 kullandım. Tarçın ve kakulesiyle, vanilyasıyla ve ufak tütsümsü nüansıyla yağmurlu bir İstanbul gününde güzel gitti, hatta yanımdaki arkadaşlarımdan iltifat bile aldım Ancak benim gözümde performans olarak biraz zayıf ne yazık ki..

Yorum

İşleniyor...
                                X