Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Zara Bois Soleil for him

Yorum

• Tom Ford - Noir de Noir

Yorum

• Nicolai Kiss Me İntense

Bademin ağırlığı hiç azalmıyor, sanıyorum en çok bu yüzden seviyorum.

Yorum

• roja dove enigmaa

Yorum

• ROJA DOVE - Diaghilev..

Homoseksüel rus organizatör..

Bizdeki Erkan Özerman..

Yabani citrus, ekşimsi çiçekler, zehirli yapraklar, gizemli ylang-ylang..

Sürüngen kimyon, acı menekşe, vahşi frenk üzümü , yabani wild jungle..

Roja kalitesi ama karman çorman içerik..

Nicolai New York Intense içinde Bandit..

Kesinlikle ten, zaman ve mekan seçiyor..

Karla kaplı bir dağdan aşağı inen bir maceracı..

Ya da Zellanda açıklarında bir surfer..

Sal kendini aşağı ya da bırak dalgalara ..

Ama insan içinde deneme..

Yalnız kullanılır..

Antalya, Aydin hojdır..

Ema, benena..
            Son Düzenleme uncle-benjen; 04-02-21, 08:20. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Aryan
              Aryan Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              uncle-benjen Üstat, sizden bu parfümün yorumuna Barbaros Şansal gibi giriş yapmanızı beklerdim. Bence yorumunuz biraz soft kalmış... Ama yine de güzeldi.

• uncle-benjen
              uncle-benjen Yorumladı
              Yorumu düzenleme

Yaşlanıyoruz hocam, gençleşmiyoruz..

Adamların gay'i bile, bizim heteroseksüelimizden fersah fersah önde..

Neyse..

• Vanilla Flash Tauerville

Sıcak baharatlı, Pürüzsüz gül ve vanilya kombinasyonu bana ilk başlarda herodu anımsattı ama ilerleyen dakikalarda minimalist, şahsına münhasır samimi bir koku haline geldi. Tütün kendini kremsi vanilyanın arkasında hissettiriyor. Daha çok pipo tütünü gibi zarif kokuyor.
            Sıcak baharatlı çok tatlı olmayan lezzetli bir Vanilya kokusu.. Vanilya seven olarak çok başarılı buldum.Şişeli olarak koleksiyonda yer bulmayı hakediyor.

8,5/10

Yorum

• Craquele The Merchant of Venice

Güzel bir deri, tütsü ve safran parfümü. Zaman zaman menekşe yaprağı hissediliyor. Genel olarak güzel parfüm. Performansı yeterli.

Yorum

• Regalien Antidote
                Naxos’un yerini tutmaz. Performans iyi benzerlik yüksek ama kalite düşük, Naxosta kullanılan doğallığı alabiliyorken burada bir yapay hissiyat alıyorum. Fiyatı bir tık daha aşağıda olabilirdi. Herkese Günaydın.

Yorum

• vagonlar
                  vagonlar Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Kesinlikle katılıyorum.

• Selective44
                  Selective44 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Markanın kopya konseptinde en beğendiğim Marrakesh oldu. LDDM Klonu. oldukça başarılı. fakat çok sıkıcı. Parfüm kötü olduğu için değil. Bileğimde 3 gün boyunca kokusunu aldım net şekilde.

• MFK - Oud Satin Mood. 🙂

Yorum

• Vertus Rose Morocco

Yorum

• Renier De Lirius
                    Guava olmasa.. O kadar yoğun ve her aşamada etkisini koruyor ki, diğer katılımcılardan gelen aromaları algılamak için burnumu yapıştırıp derin bir nefes çekerek dip notalara ulaşmaya çalışıyorum.Oralarda sevdiğim yeşil temaya uygun öğeler var.Tenimde çok fazla dönüşmüyor, guavanın bu kadar yoğun olacağını beklemiyordum öyle ki kör alışım pek doğru bir karar olmamış.Keske açılışta bulunuyor olması gereken hanımeli ve manolyayi biraz daha iyi ayırt edebilsem.. Sakızlarda (çiklet/bubblegum) bulunan meyveli sentetik etkiye sahip biraz, eminim bu akorun sevenlerini mutlu eder.Her şeye rağmen farklı bir kompozisyon olduğunu düşünüyorum.
                    Sanıyorum Zoologist Bat in 2020 versiyonunda da muzun yerini guava almış.Belki ikisini de test eden biri fikir beyan eder başlıktan..

Yorum

• Tom Ford Patchouli Absolu kullandım. Koyu bir paçuli parfümü kullanmak istediğimde elimin gittiği parfümlerden. Bitter paçuli diyebilirim. Acımsı, topraksı karanlık bir yorum bence. Vahşi bir orman canlısı edasında ya da ağrıları sızıları dindirecek bir doğal tedavi bitkisi kıvamında kirli bir yeşillik mevcut. Renkli bir yapısı yok. Bir sınıfa koyacaksak kesinlikle maskülen sınıfa koyarım. Hiç tatlılık alamadığımı da belirteyim.

Yorum

• Zara Bois Soleil for him

Yorum

• Moschino Toy Boy

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Creed spice and wood

Yorum

İşleniyor...
                            X