Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Yorum

• Francesca Bianchi Lost In Heaven baharatlı, çiçeksi,hayvansal vs. bir niş parfüm nasıl koklamalının tanımı bu parfüm olabilir.

Yorum

• Profumum Roma-Arso kullandım bugün. Şimdiye kadar denediğim, kullandığım her profumum gibi yayılım ve kalıcılık harika. Arso Fumidus'un biraz daha uslu, medeni, insan içine çıkabilecek kardeşi. Kardeşi demişken tek ortak noktaları dumanlı tütsülü olmaları. Arso tütsü ile başlayıp deri ve çam ile devam ediyor. Sonlara doğru çok güzel tatlı olmayan bir reçine kokusu çıkıyor. Çok değişken bir parfüm değil, diğer profumumlar gibi lineer. Severek kullanıyorum soğuk havalarda, etraftan da epey övgü topluyor. Genel beğeniye uygun.

Yorum

• Spicebomb extreme

Yorum

• Hermes Voyage

Yorum

• Bugün terapiye devam, Frederic Malle French Lover

Vetiver vetiver vetiver diyorum başka bir şey demiyorum.... Abbathdoom üstada selamlar....

Yorum

• Abbathdoom
              Abbathdoom Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Harika bir seçim ve gerçekten terapi niteliğinde olan bir parfüm. Vetiver candır hocam

• Kilian - Straight to Heaven.

Yorum

• bleu de chanel edt

Yorum

• Mendittorosa Sogno Reale kullandım. Boozy açılışının bu kadar güçlü olduğunu unutmuşum. Amberi o kadar tatlı değil. En sevdiğim özelliği de o geniz yakan tuzlu aquatik özelliği olmaması. Marka yaz mantığı ile çıkarsa da bence yazın yorucu oluyor. Baharlarda daha iyi gidiyor.

Yorum

• Guerlain Encens Mythique

Tensel gül...

Yorum

• Joop Femme Vintage

Yorum

• Çam katranlı Aventus 😬

Yorum

• Koku duyusu terapisinde 3.gün Frederic Malle French Lover tekrar...

Yorum

• Nishane - Suede et Safran, her ne kadar güzelde olsa koku, esinlendiği parfüme yaptığı çağrışım keyfi azaltıyor, kalıcılık başarılı ama yayılım daha güçlü olmasını beklerdim

Yorum

• La Cruie Incendo

Yorum

İşleniyor...
                            X