Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

SPX mağazası gibi kokmak

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• SPX mağazası gibi kokmak

Merhabalar, uzun zamandır SPX mağazalarının ne kadar güzel koktuğunu kendi kendime söyleyip duruyordum, bugün biraz araştırma yapayım dedim ve kurumsal bir kokulandırma firması olan scentlinq ile çalıştıklarını öğrendim. Firmanın kullandığı koku red sequioa imiş. Ben de buna yakın bir koku arayışına girdim ancak biraz araştırmadan sonra bir sonuca ulaşamadım malesef. Sizlerden daha önce herhangi bir SPX mağazasında kokuya dikkat eden olduysa belki yakın bir koku önerebilir, şimdiden çok teşekkürker.

pierre cardin mağazalarının ve vakko butiklerin mağaza kokusu da çok güzel.

Yorum

Pierre cardin değil de. Vakko mağazaları çok güzel kokuyor. Ve önceden Amerika’daki abercrombie mağazalarına girmiştim. Orası da çok güzel kokuyordu. Sonra öğrendim fitchleri boca ediyorlarmış mağazay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tncn View Post
        Merhabalar, uzun zamandır SPX mağazalarının ne kadar güzel koktuğunu kendi kendime söyleyip duruyordum, bugün biraz araştırma yapayım dedim ve kurumsal bir kokulandırma firması olan scentlinq ile çalıştıklarını öğrendim. Firmanın kullandığı koku red sequioa imiş. Ben de buna yakın bir koku arayışına girdim ancak biraz araştırmadan sonra bir sonuca ulaşamadım malesef. Sizlerden daha önce herhangi bir SPX mağazasında kokuya dikkat eden olduysa belki yakın bir koku önerebilir, şimdiden çok teşekkürker.
        Şuan satılmıyor bildiğim kadarı ile ama Mehmet İnci'nin oud adında bir parfümü vardı. O aynı spx mağazası kokuyordu

Yorum

Bence en başarı maskülen seksi koku cacharel mağazasındaki koku kesinlikle denemelisiniz
          3-4 yıl Önce sormuştum yurtdışından geldiğini söylemişlerdi ve getirebileceklerini ama 500 ml olarak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Koku olarak alakaları yoktur belki ama aklıma Comme des Garçons'un Red Sequoia adlı parfümü geldi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
              Koku olarak alakaları yoktur belki ama aklıma Comme des Garçons'un Red Sequoia adlı parfümü geldi
              araştırırken benim de ilk denk geldiğim parfüm oydu ancak satıldığı bir yeri bulamadım açıkçası

Yorum

Vakko gerçekten çok güzel kokuyor; Vakko mağaza içi kokusunu bilen var mı peki ?

Yorum

Maalesef bilmiyorum ama başlığı görünce İpekyol mağazası gibi kokan bir parfüm var mı diye sormak istedim

Yorum

Benzer bir başlıkta SPX'in CdG2 + ud koktuğu yazılmış: http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...-almaya-etkisi

Ekşisözlük'te konuyla alakalı bir başlığı taradım hızlıca görünüşe bakılırsa en sevilenlerde İpekyol başı çekiyor, Vakko, Paşabahçe ve SPX'in epey bir hayranı var: https://eksisozluk.com/kokusu-hos-ol...--5831765?p=39

Yorum

Kokulandırma firmasına mail attım bakalım dönecekler mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tncn View Post
                        Kokulandırma firmasına mail attım bakalım dönecekler mi?
                        şu şekilde bir cevap aldım firmadan

SPX mağazalarında çalıştığımız koku RED SEQUOIA kokusudur. Kırmızı sekoya ağacı.
                        Kokularımız markamıza özel Almanya’da üretiliyor…
                        Birebir bu notada bir parfüm var mıdır bilemiyorum ancak odunsu kokular olarak bakılabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
                          Tam isabet olmuş

Yorum

İşleniyor...
                          X