Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sadece Parfüm Almak İçin Yurtdışına Çıksanız....

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sadece Parfüm Almak İçin Yurtdışına Çıksanız....

Haliniz vaktiniz yerinde para yönünden hiç bir sıkıntınız yok bolca vaktinizde var. Canınız yeni parfümleri denemek ve biraz parfüm almak istiyor. Havayolu şirketini arıyorsunuz ve uçak bileti alıyorsunuz. Bu uçak biletinde varış ülkesi ne olurdu?

Zor soru olmuş. İtalya,Fransa ve İngiltere arasında gittim geldim ve son kararım Fransa oldu: )

Yorum

İtalya veya İspanya. Vintage parfümlerin rahatlıkla bulunabildiği iki ülke.

Yorum

Fransa ya gidip givenchy nin yerine bir baskın yapar ellerindeki tum vintage lari alirdim. 😁

Yorum

Amouage Tribute ve Amouage Amber , Guerlain'ın HEPSİNİ (Türkiye'de satışı olmayanlardan), Carolina Herrera (özel serilerinden Mystery Tobacco ve Nightfall Patchouli) ve YSL (özel serilerinden TUXEDO ve CUİR) almadan gelmezdim kesinlikle. Bunların hepsini birden bulabileceğim ülkeye giderdim. Türkiye'de bulurum inşallah Yurtdışına kalmayız
          Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 18-02-17, 09:31. Tarafından yapıldı. Reason: düzeltme

Yorum

Gönül bir çok ülkeye gitmek ister. Ancak tek seçenek olduğuna göre, İtalya'ya gideyim bari

Yorum

Parfüm için yola çıkıyorsam fransa

Yorum

Parfümün merkezi Fransa' ya gitmeyi tercih ederdim kesinlikle.

Yorum

Uçak hakkımı Fransa için kullanıp, işimi hallettikten sonra trenle İtalya'ya geçerdim.

Yorum

Arabistana gider Qurashi nin CEO su ile bi kahve içerdim; oud Amber misk ve taif gülünü alıp ordan Saudi Arabia havayolları nın çift katlı Uçağı ile ingiltereye gider roja Dove ile buluşup sadece bana özel bir parfüm tasarlattırıp imza kokumla ülkeme dönerdim

Yorum

Fransa'dan başlar İtalya'da turunçgil kokuları içinde bir kahve tatlı keyfi yapar sonra Freeoud'a takılırdım

Yorum

Ülkemizde Guerlain'in sadece piyasa işlerini deneyebildiğim için Fransa'da kendi butiklerini yağmalardım.

Yorum

• Rayiha
                          Rayiha Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hayalim

Angelo Andy Bruno'ya Türk vatandaşlığı alırım. Şatomun 10 odasını bu Reislere tahsis ederim. Kafalarına göre çalışırlar. Beş kuruş masraf yaptırtmam çalışmalarına, hepsini ben karşılarım. Yurtdışına gitmeye gerek de kalmaz. Ha Türkiye şartlarında sağlam bir 50 k kazansam aylık belki bunları yapamam ama en az senede 3-4 kere butikleri dolaşırım düzenli.(Abd-İtalya-Fransa-Almanya)

Allah biliyor da vermiyor.
                        Son Düzenleme Umut Kurtoğlu; 18-02-17, 12:44. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                          Umut Kurtoğlu Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Haydar hocam üstadlık bir halimiz yok Umut desen daha çok sevinirim.. 50 k dan kastım 50.000 tl ayda kazanırsam ki hayallerim Angelo Pregoni O'driu markasının burnu. Andy Tauer Babamız Bruno Fazzolari de yine çok beğendiğim biri. Kendi altında indie markası var.

Uçak kiralayıp önce İtalya sonra Fransa devamında İngiltre son durak Abd yaparım...

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                          Umut Kurtoğlu Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Beni de almazsan bozuşuruz. Bizim çatı dar yalnız. Merinos parkına inersin.

Fransa elbette...
                        Tüm seçkin parfüm evlerinin merkezi,üretim laboratuvarları,Grasse'de turistik geziler ve Les Fontaines Parfumées'e baskın
                        Guerlain,Serge Lutens,FM,Hermes'in meşhur terası,Kurkdjan ile öğle,Kilian ile akşam yemeği
                        Son Düzenleme murrjm; 18-02-17, 14:16. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                        X