Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bvlgari - Le Gemme Tygar

Yorum

• Marc-Antoine Barrois Ganymede

Bu parfümü tamamen rastgele deneyip hemen şişeli almalıyım dediğim günün üstünden 1,5 yıl geçmiş... Akabinde almak da nasip oldu tabi senesinde. Ama özellikle (yanlış hatırlamıyorsam) 900₺ civarı bir fiyattan splitte herkes bu kokuyu öğrenmeli! diyerek bölüştürmesini yaptığım halinin üzerine, bugün Avrupadaki bizim paramıza göre fiyatının 1500₺ ya yaklaşmış olduğunu görünce içim bir kötü oldu ve parfüm hobisinden bir kez daha tamamen soğudum.

Edit: Hobiden tamamen soğudum yazdığım kısımda kastettiğim, yeni şeyler keşfetme merakı, hevesiydi.
      Son Düzenleme cantona8; 11-09-20, 19:30. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Giorgio Armani Myrrhe Imperiale

Yorum

• missoni

Yorum

• Nishane Safran Colognise

Yorum

• Frank Boclet - Angie. İlk kez denedim. Vanilya ve incir kokuyor. Teşekkürler cantona8 hocam.
              ​​​​​
              ​​​

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Angie baya sağlam bir koku ya. Biraz nostaljik gelmişti bana sadece. Keyifle...

• Creed SMW

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• En sevdiğim gurme parfüm olan Arabian Oud Kalemat Black'i kullandım. Diğer bir ismi ile Sehr al Kalemat.

Yorum

• orangeverte
                  orangeverte Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bulması biraz zor gibi.

• Myrkur
                  Myrkur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  orangeverte hocam İstiklalde Arabian Oud'un mağazası var. Oradan alabilirsiniz. Online satışları yok ama başlayacakmış.

• orangeverte
                  orangeverte Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Çok teşekkür ederim Myrkur hocam.

• Ermenildo Zegna Essenza Mediterranean Neroli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• orangeverte
                  orangeverte Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  usözen Uğur hocam kokunun sabunsuluğu nasıl? ya da sabunsu bir koku mu? misal ADP essenza bana çok sabunsu gelmişti de o yüzden merak ettim bir turunç aromatik sever olarak

• Amouage- Portrayal..

Alaylı ama şekil başlangıç.. (ne demekse..)

Sonra kaliteyi konuşturma..

Saygılarla bitiş..

İçinde sadece 3 malzeme gözüken (ki bence pek değil) bir parfüm için sürekli değişen ve katman geçişleri net hissedilen enteresan bir güzellik..

Designer başlayıp, gerçek niche ile biten biraz vintage biraz tuhaf ama çok çekici bir parfüm..

Amouage siz fena bir parfümevi değilmişsiniz, buyrun çekin bir sandalye..

Yorum

• Vanilyalı salatalık kullandım bugün. Fahrenheit 32.

Yorum

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    tabir güzel olmuş

• Ormonde Jayne Rose gold kullandım.

Yorum

• Creed-Aventus
                    Herkese mutlu hafta sonları dilerim.

Yorum

• Dün Dylan Blue, bugün Eternity kullandım.İkisi de insanın içini açan,ferahlık, hafiflik hissi veren ama aynı zamanda kalıcı ve farkedilir olan parfümler.Dylan Blue, ferah, serin bir meyve kokteyli gibi.İnsanı yormayan, temiz, rahat hissettiren bir parfüm.Eternity, zaten senelerce kullandığım ve her zaman iltifat aldığım, bir zamanlar benimle bütünleşmiş parfümlerden biri.Uzun zamandır kullanmamıştım, özlemişim.Serin, hafif tatlımsı bir çiçek buketi.Vanilyalı,şekerli parfümlerden bıkmışım.Bunlar çok iyi geldi.İçimi aydınlattı.

Yorum

• Nishane Munegu dekantı epeydir duruyordu kullanmıyordum hic ,bu havalar için birazcık ağır kaçsada oldukça farklı bir çalışma olmuş.

Yorum

İşleniyor...
                        X