Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hermes Rouge

Yorum

• Bleu de Chanel

Yorum

• Amouage Beach Hut

Yorum

• T.T Kirke tam bir meyve şöleni.

Yorum

• Geoffrey Beene - Green Bowling

Bu yaz için favorim oldu kendisi. Çok rahat giyilebilir olması ve gün içinde sürekli kendisini hatırlatması ile kullanması çok keyifli bir koku oluyor.

Yorum

• TF Noir De Noir

Yorum

• Montale Intense Cafe kullandım.

Adında kahve olmasına rağmen yerinde yeller esiyor. Kahve kokusunu çok severim, biraz daha belirgin olsaydı çok güzel olurdu. Çok cılızdan geliyor. Floral notalar ve vanilya tatlılığı da kahve notasına göre hissedilir şekilde. Gül çok dominant şekilde hükmetmiş parfüme. Gül sevmem ama popüler diye içimde ukde kalmıştı, hep denemek istemiştim. Belki bu gül parfümünü severim dedim. Olmadı. Denedim yine kendimi şaşırtamadım. Bu arada tesiri yüksek bir parfüm. Güç severler içeriğini beğeneceğini düşünüyorsa denesin derim.

Yorum

• Annick goutal eau de monsieur
                  Kaliteli, rahatsız etmeğen bir parfüm , beğendim.

Yorum

• bugün costume national homme kulladım ..Sabahattin Ali'nin içimizdeki şeytan kitabında tarif ettiği ömerin macideye olan aşkı gibi seviyorum seni arada bir gözüm kayıyor başka kokulara ama sana olan tutkum hiç azalmıyor :=)

Yorum

• Ramon Monegal La İsla Blanca

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Bugün birsürü parfüm denedim ama birisini özellikle yazmak istiyorum. Lolita Lempicka au Masculin. Üzerine pudra serpilmiş rakı gibi kokuyor. Çok ilginç bir parfüm. Epey hoşuma gitti.

Yorum

• Amouage opus XI
                          sonunda dekantını alabildiğim buradaki saygıdeğer yorumcuların anlatımlarıyla daha da bir meraklandıığım bir kokuydu.
                          Gucci absolute yi çok sevdiğim için kokuda hiç yabancılık çekmedim gerçekten karanlık ,derili,ayakkabı cilası kıvamında enfes ve bir okadar merak uyandıran bir koku bence.
                          Gucciye göre daha yoğun keskin ve sert kokuyor ve kalıcılığı muazzam, incelemeden ziyade karşılaştırma gibi oldu ama elimden gelen bu. Detaylı incelemeri üstadlar gayet detaylı açıklamışlar.
                          Keşke bugün eskitilmiş bir siyah deri ceket giyebilseydim 😄

Yorum

• Beauford Fathom V , daha öncesinde 15 ml bitirmiştim şimdi şişeden devam ediyorum

Yorum

• Paco Rabanne Invistus intense

Yorum

• Mancera - Cedrat Boise

Yorum

İşleniyor...
                                X