Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Roja Parfums - Scandal

Yorum

• Versace Pour Homme

Yorum

• Dior Homme Parfum

Yorum

• Parfum d'Empire Acqua di Scandola kullandım. Açılıştaki narenciye topluluğu çok hoş. Meyveli havası vermiyor. Ben en çok limonlu bir hissiyat alıyorum açılışında. O keskin, asitli ve bol sulu limonu hissediyorsunuz. Sakinleşince yeşilleşiyor. Biraz tuzlu biraz kremsi bir hava da mevcut. Yazlık, doğal, sıfır tatlılık içeren olgun bir parfüm diyebiliriz.

Yorum

• Maison Francis Kurkdjian - Lumiere Noire..

Tam markadan soğumaya başlıyorken, farklı bir kokusuna denk geliyorum ve sonra, şaşkınlık ve takdir..

Açıklanan 5 notayla parfüm yapmak, eğer bu 5 nota doğruysa ki bence değil, sanatçı işi..

Beş yada 35, nihayetinde sonuç hayranlık uyandıran bir paçuli kokusu..

Yayılım ise yeterli ..

Yorum

• Profumum Roma Acqua Di Sale.

Yazlık, ferah, aquatic tabanlı bir parfüm olmasına rağmen performansı ile bir çok ağır, odunsu, baharatlı performanslı olarak nitelendirebileceğimiz kış parfümlerinden daha performanslı. Tuz, yosun odağında konsantre edilmiş bir deniz suyu adeta. Performanslı ve deniz temalı parfüm denince ilk aklıma gelen oluyor her zaman.

Yorum

• Nicolai New York Intense

Yorum

• Terre d'hermes eau tres fraiche

Yorum

• Acqua Di Gio

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Armaf Cdni

Yorum

• Penhaligon’s no9

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• TMoV - Arabesque
                          kalite hissiyatı yüksek fakat benim için çok tatlı. tütün-tarçın-benzoin karışımı balzamik vanilyalı tütün uyumu çok iyi ama bunun üstüne siyah erik ile sağlanan ekstra tatlılık zevkime uymadı. tatlı parfumlerle aram olmasa da tütün kullanımındaki kalitesi hatrına kullanılır. yayılım ve kalıcılık da üst düzeyde.

Yorum

• Creed Himalaya. İyi ki dekantlar var. Yoksa tazelemek zor oluyor. Çakmak cebinde dekant gezdiriyorum himalayayi cok seviyorum keske biraz daha performansli olsa.

Yorum

• Nishane Wulong Cha

Yorum

• Creed Millesime İmperial

Yorum

İşleniyor...
                                X