Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chanel bleu edp balkonda esen rüzgar burnuma gelen koku güzel parfüm gerçekten günaydın 🙃

Yorum

• Ormonde Jayne - Ambre Royal..

Bariz bir içki tonuyla açılıyor.. (içki yok gözüküyor)

Sonrasında pürüzsüz hatta sabunumsu vanilyamsı bir amberle devam ediyor.. (vanilya yok)

Orkide diyeceğim hafif buruksu çiçeksi havayla unisex tarza dönüp, uzun süre böyle devam edip sonlanıyor.. (orkide varmış)

Alıştığımız Ormonde Jayne şahsına münhasır kalitesinin bir tık altında..

Artık hep bekler olduğumuz Ormonde Jayne efsane kalıcılığının biraz gerisinde..

Bu eksiklerine rağmen yine çok kaliteli bir iş çıkmış ortaya..

Ancak yine bu eksikler sebebiyle yer, zaman ve mevsim seçecek bir güzellik olmuş Ambre Royal..
      Son Düzenleme uncle-benjen; 25-05-20, 10:31. Tarafından yapıldı.

Yorum

• TF Tobacco Oud

Hazır dışarısı serinken bir başka ağır topu kullanayım dedim

Yorum

• furkan1001
          furkan1001 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Top değil tank hocam o 🙃

• xPixa
          xPixa Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hahahahaha doğru Alman panzeri gibi bir şey 😂😂

• Paco Rabanne One million Lucky

Yorum

• İssey miyake bleue d'issey

Romeo gigli man é çok benzer,performansı gigli den çok daha başarılı. İkisi de çok iyi koku tavsiye ederim.

Yorum

• Gucci Pour Homme II

Daha şişesi ve sıvısının turkuaz rengiyle başlıyor size huzur vermeye. Çok derin koklayınca aslında çay notasının hiç de kremsi-pürüzsüz kullanılmadığını anlıyorsunuz. Çayın o kendine has tanenli-kekremsi aromasını hissediyorsunuz. O kadar doğal bir kullanımı var ki çay notalı parfüm denince kuşkusuz herkesin aklına ilk gelen parfümlerin başında geliyor. Çaya eşlik eden menekşenin tozlu yaprakları ve aromatik hissiyatı destekleyen ve parfüme küçük bir tatlılık katan tarçını hissidyorsunuz. Parfümün unisex kullanımdan ayırıp maskülen tarafa çeken tütün ise oldukça yumuşak bir pipo tütünü. Parfüm her yönü ile ferah ve yumuşak bir hissiyata sahip kullanılan aromatikler yerli yerinde tam olması gerektiği gibi. Genel beğenisi yüksek olsa da tamda bu tarz bir parfümden beklendiği gibi performans bakımından biraz yoksun. Gün içinde tazeleme ile bu sorunu aşarsanız kullanmaya doyamayacağınız son derece keyifli bir parfümünüz olur.

sanırım üretimi durduruldu. Bulunması artık güçleşiyor. Tom Ford’un Gucci de ki son izi.

Yorum

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Eyvah uretimi durduysa, bu sonuk haliyle bile yakinda 600 700e satildigini goruruz. E uyanik olsun herkes de ne yapayim yani

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bir de benim en buyuk beklentim, umarim bir gun cok acayip bi benzer nişi cikmasiydi. Dusita Issara biraz yakindi ama o kadar. Henuz denk gelmedim ben benzerine.

• İlyas
              İlyas Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              İntense oud için de aynı geleceği görür gibiyim

• Dior ambre nuit

Yorum

• Bir bilekte Manos Gerakinis İmmortelle (son 5 yılda çıkmış en iyi 10 kokudan biri)
              Diğer bilekte Jean Paul Gaultier Le Male Vintage
              Bir kolda Gucci Envy
              Diğer kolda gelmiş geçmiş en iyi 3 parfümden biri olan Jil Sander Pure Man 1 ...
              Elde telefon Vakko İnfiniti For Us araştırmaları.
              Gün slalom günü

Yorum

• mizansen035
                mizansen035 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Klasik infiniti de mi reformüle oldu. İyi bari elimdekini fazla kullanmamıştım 😅

• KARALARIN_CEMAL
                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tamam İlyas hocam canın sağolsun. Olmasa da olur. Sadece merak ettim :-)) Guccy Envy yi buldum bu arada. Teşekkür ederim

• İlyas
                İlyas Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Jil Sander bulursam haber vereceğim mutlaka Ragıp hocam. Envy için sevindim beğeneceğini düşünüyorum. Rica ederim

• Bond no:9 The Scent of Peace
              Notalarına baktığında Aventus gibi gözükse de şeker kamışına saplanmış bir ananas gibi kokuyor. İlk kokladığımda şişesini almayı düşünmüştüm iyi ki biraz daha fazla vakit geçirmişim.

Yorum

• Dior Dune - İncir notasını sevdiğime net olarak karar verdiğim parfüm.

Yorum

• Aqua Viae Forte.. iyi bayramlar

Yorum

• Fm - poal

Yorum

• Nishane Bosphoruz.

Yeşillendi buralar.

Yorum

• Bvlgari Aqva Amara. Biraz yapay gelse de kendi sınıfı içerisinde kaliteli bir parfüm. Üretiminin durdurulması üzücü

Yorum

• Ted Lapidus Oud Blanc.. Ud üzerine inşa edilmiş hafif meyve dokunuşlu,lokum lezzetinde güllü vanilya.
                          Özellikle Satin mood sevenler ile Ysl Majestic Rose ve Armani Rose D'arabie'nin daha yumuşak ve vanilya ilaveli halini isteyenlere uygun fiyatlı alternatif olabilir..
                          Tüm dostlara sağlıklı, mutlu ve huzurlu bayramlar dilerim...

Yorum

İşleniyor...
                          X