Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior sauvage ile güzel bir haftaya başlangıç. Herkese günaydınlar

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dior Homme İntense

Yorum

• PDM Layton Exclusif kullandım. Şahsi fikrim Layton'dan çok daha güzel parfüm. Onun kadar tatlı değil ve daha oturaklı duruyor. Odunsu yönünün artmış olması sanırım beni Layton'a göre daha cezbetti. Fazla güçlü olduğu için 2 fısı geçmemek lazım. Aksi taktirde kendiniz dahi boğarsınız bence. Parfümü şişeli almam, o kadar cezbetmedi ama dekantını zevkle bitiririm gibi duruyor.

Yorum

• FM Promise

Bu sezon favori parfümüm. Gerek açılışındaki o elmalı ferah yapısı gerek sonra ortaya çıkan güllerin sıcak baharatlarla desteklendiği yapı çok hoşuma gidiyor

Yorum

• Mona d'Orio Vanille kullandım. Tozlu, hafif acımtırak bir açılıştan sonra karanfili daha çok algıladığım sıcak baharatlı yapıya bürünüyor. Bayıcı olmayan, aksine keyif veren bir tatlılık da mevcut. Kokuyu anlayıp anlamlandırabilmem için daha çok yolumun olduğunun farkına vardım. Son zamanlarda tecrübe ettiğim en derin ve zengin kokulardan biri. Geçişlerinden süzülen olgun tavrına hayran olayım mona vanille.

Yorum

• Chopard Happy Diamonds

Yorum

• xerjoff star musk

Yorum

• Regalien iris
                  Açılışı kesinlikle çok feminen bergamot bile çok ince alınıyor opus V sevdiğim tarzda bir iris kullanılmamış tozlu irisi çok aradım ilk 1 saatine katlanırsanız daha sonra oturuyor biraz daha ama yine feminen çiçeklerde benlik değil alttan gelen paçuli ve sedir ortaya çekmiş biraz parfümü ama aldığım anason çok keyifli. İnanılmaz kalıcı bir parfüm ama sıktığınız 1 saat ruj kokusuna dayanabilirseniz kullanın derim.

Yorum

• Byredo Accord oud
                    tom ford oud wood a az miktar tf ombre leather eklenmiş gibi kokuyor.

Yorum

• Yves Rocher
                      Desir de Nature
                      Ekli Dosyalar
                      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• uncle-benjen
                        uncle-benjen Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Eskiden şişeler çok özensizmiş sanki..

• dewnew
                        dewnew Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Şişelere hiç önem vermem benim için önemli olan sıvısıdır, ancak estetik açıdan bakacak olursam bence tam tersi cam kısmı gayet ergonomik ve şık. uncle-benjen

• LM Black Oud Extreme Amber, uçtu gittiiii....

Yorum

• Elim bugün de Spicebomb Extreme’e gidince, artık bir şeyler karalama ihtiyacı hissettim: http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...me-viktor-rolf

Yorum

• Sabah Guerlain Insolence EdP, öğleden sonra Balenciaga Paris. Başımda eflatun bir menekşe bulutu.

Yorum

• Mancera Cedrat Boise

Yorum

• Birer doz cold flu, ve klodamin. En Çetin soğuklarda gram hasta olmayan ben, bahar havası kışında dağıldım. 🙄

Yorum

İşleniyor...
                              X