Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İnstant crush, açık ve serin havada güzel oluyor.

Yorum

• Guerlain L'Instant. Güneşli ve ılık kış gününe çok yakıştı vanilyalı, narenciyeli beyaz çiçekler...

Yorum

• Rochas Moustache

Yorum

• JPG Fragile EDP
          https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Prada Luna Rossa Extreme

Evde geçirdiğim pazar günlerinin benim için vazgeçilmez klasiklerinden

Yorum

• Amouge ımitation man
              Tozlu çiçeksi açılışı biraz buruk Mür’den kaynaklanıyor sanırım ama çok feminen bir gülle devam ediyor deri ile Gül hiç olmamış markaya zaten önyargılıyım tatlı çiçeksi hafif deri parfümü olarak sınıflandırabiliriz.

Yorum

• ali
                ali Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Markanın en sıradan işlerinden biri..

• Marmaris büfe
                Marmaris büfe Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aynen hocam katılıyorum kalıcılık yayılım her şey iyide bir şeyler eksik yine

• Bvlgari black orient

Yorum

• Dolce&Gabbana, The One Eau de Parfum
                En sevdiğim notalardan biri olan zencefilin özellikle turunçgil notalarıyla akordu beni mest ediyor. The One, gerçekten bunun en güzel örneklerinden biri. Bu akordun, amber ve tütün gibi baz notaların üzerine inşa edilmesi de bu parfümü benim için vazgeçilmez kılarak en beğendiğim parfümler arasına sokuyor.

Sivri (ekşi) olmayan turunçgil ile sert olmayan tütün kullanımından dolayı yumuşak bir parfüm. Turunçgilin diğer notalarla ilişkisinden veya yazılmamış olan notalardan kaynaklı olabilir; genel bir meyveli hissiyatı veren açılışı var. Kendini kolayca sevdirebilecek bu açılış, ardından sıcak amber tatlılığı ve tütünün maskülenliği ile birlikte bu parfümü çok çekici hale getiriyor. En iyi date parfümleri listesinde her zaman ilk sıralarda yerini alan bu parfüm bence iltifatları hakedecek tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Canlı, sıcak, enerjik, çekici… Gerçekten çok güzel bir parfüm.

Zaman geçtikçe alt notalara doğru canlılığı azalan bu parfüm maalesef kalıcılık konusunda sıkıntı yaşatabiliyor. O yüzden koku farkı olmadığından dolayı da kesinlikle EDP. formu alınmalı. Ben daha çok kışın ve soğuk bahar günlerinde kullanmayı tercih ediyorum. 2008 çıkışlı ve bir zamanların en popülerinden olan bu koku; bir klasik. Yeni parfümler, trendler çıktıkça kullanım yaygınlığı azalmasından dolayı da benim için çok daha değerli bir yere gelmiş durumda.

Click image for larger version  Name:	d2.jpg Views:	25 Size:	29.0 KB ID:	151104
                Son Düzenleme Aryan; 02-02-20, 23:39. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Stranger Parfumerie - Scotch Peat odunsu hafif isli dumansı yapısıyla çok hoşuma gitti baştan sona kadar ağır bir beyfendi kendileri sonlarda biraz tatlılık olsada rahatsız etmiyor yayılım ilk saatler haricinde çok güçlü değil ama kalıcılığı yeterli soğuk havalarda kullanması zevk veren bir parfüm markadan denediklerimin içinde en sevdiğim parfüm oldu Sangre Dulce ve Salted Green Mangoyuda beğendim

Yorum

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Salted Green Mango çok çok güzel

• UmutAras
                    UmutAras Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aynen abi yaz ayları için güzel bir parfüm bende beğendim

• Rogue Perfumery Chypre Siam kullandım. Feminen bir çiçeksilik ile beyaz kalıp sabunsu yapıda başlayan koku bir süre sonra sertleşip kısmen yeşil bir hal alıyor. Sonrasında baya baya eski bir parfümmüş gibi kokuyor. Hatta dedemin babasını hayal meyal hatırlarım. Onun bir parfümü vardı. Zihnimin oyunu direkt o geldi aklıma.

Yorum

• Hermes voyage çok temiz güzel bi yazlık

Yorum

• Montale İntense Cafe
                      Çok eleştirilsede yapı itibariyle sevdiğim kalıcılık ve silaj olarakta 2 fısın bile yeterli olduğu parfüm

Yorum

• bond amber parfüm versiyonu

Yorum

• Bottega Veneta Pour Homme

Yorum

• Mancera Cedrat Boise

Yorum

İşleniyor...
                            X