Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Clive 1872 kullandım bugün.
    Yeşil, ferah bir koku

Yorum

• Jubilation

Yorum

• Chergui

Yorum

• Gucci oud intense

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bentley for men intense

Yorum

• Oriza L. Legrand Chypre Mousse kullandım. Kullandığım en topraksı parfümlerden birisidir sanırım. Ona ilave naneli kakaolu çikolata esintisi de var. Aşırı tatlı olmasa da bir tutam tatlılık var. Belki reçinenin yaptığı bir şeydir. Açılışı baya sert geldi bu arada. İçermediği halde bir alkole benzettim açılışını.

Yorum

• Creed GIT

Yorum

• Roja Dove Amber Aoud

Yorum

• Zoologist Panda 🐼
                    Beğendim ben bu kokuyu, kalıcılık ve yayılım çok iyi bu havalarda performansın hakkını veriyor. Yeşil , çiçeksi ve topraksı ismine uygun ;benzer bir koku hatırlamadığım için farklı bir çalışma.

Yorum

• By Kilian Moonlight İn Heaven ...

Yorum

• l'instant de guerlain pour homme
                        Açılışı yoğun limonlu ve ferah bir havaya sahip. Yarım saat kadar sonrasında paculi ve kakao kendini belli etmeye başlıyor. 3-4 saat sonunda tene yakın lidge benzeri bir koku bırakıyor. Yazin akşamları ve tüm bahar aylarinda kullanılabilecek hafif bir koku.

Yorum

• Ormonde Man. Nasıl eski bir formülasyonsa yapıştı tüm gün cildime

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Mehmetburuk View Post
                            l'instant de guerlain pour homme
                            Açılışı yoğun limonlu ve ferah bir havaya sahip. Yarım saat kadar sonrasında paculi ve kakao kendini belli etmeye başlıyor. 3-4 saat sonunda tene yakın lidge benzeri bir koku bırakıyor. Yazin akşamları ve tüm bahar aylarinda kullanılabilecek hafif bir koku.
                            Kapalı mekanda LIDGE bana ağır gelebiliyor, o yüzden elim buna gidiyor ve hiç yormadan aşağı yukarı benzer keyfi yaşatıyor.

Yorum

• Nişhane Ani
                              Muhazzam bir vanilya parfümü, zencefil ve kakule ile tam dört mevsimlik.

Yorum

• lalique encre noire a l’extreme

Yorum

İşleniyor...
                                X