Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün hangi parfümü nereden aldim?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün hangi parfümü nereden aldim?

Bugün hangi parfümü denedim değil, test ettim değil, kullandım hiç değil..

Bugün beymen online sitesinden Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 70ml 1750 tl'ye eşim için satın aldım.. Küçük bir küpe almışken, 20 dakika içinde parfüm alırsam

%20 indirim kazanacağım ibaresini değerlendirip, indirimle toplam 1400 tl ye satın aldım..

Sayın forumdaşlarım, sizler de bu başlık altında satın alma bilgileri paylaşırsanız, biz acemilere ( forumdaki tek acemi ben değilimdir sanırım , yoksa tek ben miyim?) faydalı olur..

Hatta elimize ulaşınca bir de fotoğraf ekleyebilirsek forumu da ateşe veririz .. (bknz: forumdaki atalet..)

http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...a%C4%9F%C4%B1m

Buna benzer bir başlık var aslında ama fiyat bilgisi vermiyor kimse.

Yorum

Hocam bu kriz ve güvensizlik ortamında asıl önemli konu nereden ve ne fiyata alındığı bence..

Hocam bir örnek vereyim.. Google arama sonuçları..

Click image for larger version  Name:	a.png Views:	0 Size:	134.0 KB ID:	145647

Beymen pahalı ama orjinal, modasuma zaten sahtenin ağababası, 1vip4luxury ne peki, sizce güvenilir mi?

Trendyol sitesinden bile bilmeden sahte parfüm almıştım, çöpe attım..

Güvenilir ve hesaplıyı bulmak önemli, bu konu başlığını bunu sağlamaya yönelik açtım, umarım konu tutar..
      Son Düzenleme uncle-benjen; 10-12-19, 16:49. Tarafından yapıldı.

Yorum

Güvenilir yerden indirimli almak en mantıklı şey. bence de.Sahte parfüm cednneti olmuş ülkem.Güzel günlerede kullanın.

Yorum

Uzun süredir E-Ticaret sitelerinden alışveriş yapmıyorum. Ne 11.11 ne kara cuma nede diğer kampanyalar dahil. Bir şeye ihtiyacım varsa açıyorum Bülent abime veya Muhip'e telefon atıyorum parasını kafam rahat oluyor. Özellikle son sıralar ne idüğü belirsiz satıcıların E-Ticaret sitelerinde kol gezmesi ve şikayetlerin artmasıyla tanımadığım daha önce hiç alışveriş yapmadığım yerlerden macera aramaktan uzak duruyorum.

Yorum

• uncle-benjen
            uncle-benjen Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Altuğ hocam, uzayda da 1750 tl idi %20 indirim yapar mıydı acaba? Hiç alışverişim olmadı şu ana kadar, devamlı oradan mı almak gerek, yada senin ismini verebilir miyiz?

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Sen bizim forumun ismini söyle sana bütün kapıları açar hocam

Evet bu hobi gerçekten ülkemizde çok zor hiç bir parfümüm bu paraları hakettiğini düşünmüyorum e ticaret lerde kontrol yok sahtecilik almış başını gidiyor bizim Beymen gibi firmalardan değil bu işe gönül vermiş güvenilir esnaf lardan almamız daha mantıklı Bana yine Sirkeci yolu gözüktü uzay a bülent abi ziyaret farz oldu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
            Uzun süredir E-Ticaret sitelerinden alışveriş yapmıyorum. Ne 11.11 ne kara cuma nede diğer kampanyalar dahil. Bir şeye ihtiyacım varsa açıyorum Bülent abime veya Muhip'e telefon atıyorum parasını kafam rahat oluyor. Özellikle son sıralar ne idüğü belirsiz satıcıların E-Ticaret sitelerinde kol gezmesi ve şikayetlerin artmasıyla tanımadığım daha önce hiç alışveriş yapmadığım yerlerden macera aramaktan uzak duruyorum.
            Matrai dururken macera aramaya ne gerenk var, kalite, bol çeşit ve güvenin adresi ..

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Bülent Bey mutlaka elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır fiyatları karşılaştırıp uygun olanına yönelebilirsiniz

Yorum

İşleniyor...
              X