Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

köy evi yada köy atmosferini en iyi yansıtan parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• köy evi yada köy atmosferini en iyi yansıtan parfümler

merhaba arkadaşlar çok sık gidemesemde gidince derin bir huzur ve mutluluk duyduğum köyümü hatırlatan aynı zamanda oradaki ortama yakıştırdığım bir kaç parfümü paylaşacağım ..sizinde varmı merak ettim...hdp 1889 moulen rouge: pencersi açık beyaz kireç boyalı bir köy evi odasına, ağaçların dibine düşmüş olgunlaşmış, çürümeye yüz tutumuş mürdüm eriği kokusunun hafif bir rüzgarla dolması canlanıyor hafızamda..micallef spicy : birbirine karışmış ağır kolonyaların koktuğu bayram günü seyahat eden eski bir köy otobüsü....ermenegildo zegna indian spice :bana köyün sıcaklığını ortamını en çok hissettiren pafümler.

Net olarak Tiziana Terenzi Ursa. Sarı samanın tozlu kokusu, yollara yapışmış tezekler, baharda uyanan ve yeşillenen doğa. Bunların karışımı olan tam bir köy kokulu parfüm

Yorum

Pekji Zeybek Ege köylerini hatırlatır bana. Bir de Xerjoff Al Khatt kullanılan indolik yasemin ve barnyard tarzı kullanılan ud ile köy atmosferini canlandırıyor zihnimde.
      estefanyen

Yorum

Nicolai new york intense, tiziana terenzi ursa, hdp 1740 bi nebze, bir çok vintage parfümler

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

Guerlain Bois Mystérieux diyorum. Köy denilince akla ilk gelen ahır ya da hayvan kokusundan ziyade bu parfüm bende köy yollarının o tozlu vadiler ve dağlarla çevrili kokusunu hatırlatıyor. Kırlarda bayırlarda dolaşıyormuşum gibi bir his oluşuyor.

Yorum

Paşabahçe Ihlamur Kolonyası. Dedemin ahşap evinde, yeni toplanmış ıhlamurların serilip kurutulduğu ambar gibi kokuyor. D'Orsay Tilleul'ü de bu yüzden merak ediyorum.

Yorum

Daha çok evin yakınındaki ahır atmosferini yansıtabilecek 2 ekleme

O'driu Peety
              Dior Leather Oud

Yorum

kouros bana çok ahırsı gelmişti
                o sebeple köyü anımsatmıştı.

Yorum

Sadece bir defa kokladım ki sondu bana köy deki ahır kokusunu hatırlatmıştır
                  Gucci Guilty - Absolute

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Jo malone pomegranate noir direk tezek kokuyor bana.

Yorum

İşleniyor...
                    X